Három megye, hét szakosztály, tizenöt versenyző a régiós újonc bajnokságon

November első szombatján Andornaktálya adott otthont az idei utolsó észak-magyarországi régiós újonc bajnokságnak. Talán az ünnepi hosszú hétvége miatt viszonylag szerény mezőny – összesen 15 fő – gyűlt össze, Heves megyét két andornaktályai, illetve egy-egy egri és füzesabonyi induló képviselte.

Az U11 amatőr egyesben mindössze egy-egy nevezés érkezett, így Oravecz Tamara (Szerva ASE Szécsény) és Berta Zsolt (Füzesabonyi SC) játék nélkül vehette át az aranyérmet.
Az U11-es és U13-as igazolt lányoknál körmérkőzéses formában dőlt el a helyezések sorsa: mindkét kategóriában Fónagy-Árva Zsófia (Tiszaújvárosi SC) magabiztosan, játszmaveszteség nélkül győzött. Csapattársa, Mészáros Anett a kisebbeknél ezüst-, a nagyobbaknál – Lövei Vanda (DVTK Sport Kft.) mögé szorulva – bronzérmet érdemelt ki. A hazai színeket képviselő Lipusz Réka két harmadik helyet érdemelt ki.
Az U11-es igazolt fiú egyesben DVTK-s házidöntőre került sor: Kopcsó Levente 3:0-ra győzte le Koruzs Dávidot.
Az U13-as igazolt fiú egyes mezőnye volt a legnépesebb: a 9 induló két csoportban küzdött meg a főtáblára jutásért. Az egri Lamport Mátyás minden mérkőzését megnyerte, a döntőben a diósgyőri Fischer Csabát múlta felül. A dobogó harmadik fokára Kopcsó Levente, illetve Mészáros Áron (Tiszaújvárosi SC) állhatott fel.

Eredmények:

U11 igazolt leány egyes:

1. Fónagy-Árva Zsófia (Tiszaújvárosi SC)
2. Mészáros Anett (Tiszaújvárosi SC)
3. Lipusz Réka (Pegazus Andornaktálya SE)
és Oravecz Tamara (Szerva ASE Szécsény)*

U11 igazolt fiú egyes:

1. Kopcsó Levente (DVTK Sport Kft.)
2. Koruzs Dávid (DVTK Sport Kft.)
3. Berta Zsolt (Füzesabonyi SC)*

U13 igazolt leány egyes:

1. Fónagy-Árva Zsófia (Tiszaújvárosi SC)
2. Lövei Vanda (DVTK Sport Kft.)
3. Mészáros Anett (Tiszaújvárosi SC)
és Oravecz Tamara (Szerva ASE Szécsény)*

U13 igazolt fiú egyes:

1. Lamport Mátyás (Egri VSI-Pálosi AK)
2. Fischer Csaba (DVTK Sport Kft.)
3-4. Kopcsó Levente (DVTK Sport Kft.)
és Mészáros Áron (Tiszaújvárosi SC)

U11 amatőr leány egyes:

1. Oravecz Tamara (Szerva ASE Szécsény)

U11 amatőr fiú egyes:

1. Berta Zsolt (Füzesabonyi SC)

*: nem igazolt játékosként

Részletes eredmények:

Észak-magyarországi régiós újonc bajnokság 2018/IV. eredmények

Reklámok

JOMA KUPA asztalitenisz verseny Karcag, 2018. november 17 – 18.

A verseny célja:

JOMA sportszergyártó vállalat termékeinek népszerűsítése és bemutatása.
Játéklehetőség biztosítása az utánpótlás és felnőtt korú versenyzők részére.

A verseny rendezői:

  • BARCELONA KFT (JOMA) Budapest
  • Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtár Karcag
  • Kováts dse Asztalitenisz Szakosztálya Karcag

A verseny támogatói:
Karcag Város Önkormányzata
JNK- Szolnok Megyei Asztalitenisz Szövetség

Versenybíróság:
Elnök:            Gulyás Vince
Tagok:            Katonai Csaba, Csornai Csaba

Versenyszámok:

  • újonc leány és fiú II. egyéni (U11) 2007. 01. 01. vagy azután születettek
  • újonc leány és fiú egyéni (U13) 2005. 01. 01. vagy azután születettek
  • serdülő leány és fiú egyéni (U15) 2003. 01. 01. vagy azután születettek
  • ifjúsági leány és fiú egyéni (U18) 2000. 01. 01. vagy azután születettek
  • női és férfi egyéni (amatőr és megyei bajnokság szereplői)
  • női és férfi egyéni (nemzeti bajnokságban szereplők)
  • női és férfi páros (összevont)
  • vegyes páros (összevont)

A versenyszámok megrendezéséhez legalább öt induló szükséges.

Díjazás:
A női és férfi nemzeti bajnokságban szereplők kategóriában:

  1. helyezett: érem és 40 000 Ft értékű vásárlási utalvány
  2. helyezett: érem és 30 000 Ft értékű vásárlási utalvány
  3. helyezett: érem és 20 000 Ft értékű vásárlási utalvány

Az egyéb egyéni versenyszámokban:
1 – 3. helyezettek érem, a győztesek értékes JOMA tiszteletdíjban részesülnek

Páros versenyszámokban:
1 – 3. helyezettek érem, a győztesek értékes népi kerámia díjban részesülnek

A verseny helye: Városi Sportcsarnok Karcag Kálvin u. 6.

A verseny ideje és játékrendje: november 17. (szombat): felnőtt korúak

9.30 óra:       Női és férfi egyéni (nemzeti bajnokságban szereplők) csoport és főtábla
12.00 óra:       Női és férfi egyéni (amatőr és megyei) csoport és főtábla
14.00 óra:        Férfi és női páros (összevont) csoport és főtábla
16.00 óra:       Vegyes páros (összevont) csoport és főtábla

  1. november 18. (vasárnap): utánpótlás korúak
    09.00 óra: Újonc II. korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla

Ifjúsági korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla
12.00 óra:       Újonc korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla,
14.00 óra:       Serdülő korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla

A verseny résztvevői:
Azok a versenyzők, akik a nevezési határidőig beneveztek a versenyre és a nevezési díjat befizették. Minden versenyző a saját és eggyel magasabb kategóriában indulhat.

Nevezés: 2018 november 14. 24.00 óráig,  email cím: katonacs1961@gmail.com

Nevezési díj:

  • Újonc egyéni:                1 000 Ft/ fő
  • Serdülő egyéni:             1 200 Ft/ fő,
  • Ifjúsági egyéni:             1 400 Ft/ fő,
  • Felnőtt egyéni: amatőr és megyei kategória:              1 600 Ft/ fő,
  • nemzeti bajnokság kategória:            2 500 Ft/fő
  • páros kategória:                                     800 Ft/fő

Sorsolás: november 16. (a verseny helyszínén)

Egyebek:

  • A játékosok a verseny megkezdése előtt 30 perccel kötelesek a versenybíróságnál jelentkezni és a nevezési díjat befizetni!
  • A versenyt 14 asztalon (JOOLA, BUTTERFLY) JOOLA labdával bonyolítjuk le.
  • A versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt.
  • Az öltözőben és a játéktéren hagyott értékekért a rendezők nem vállalnak felelősséget.
  • A verseny helyszínén büfé üzemel, sportszerek vásárlására lehetőséget biztosítunk.
  • Minden mérkőzés három nyert játszmáig tart, a harmadik helyért nem kell játszani! (kivétel az NB – s kategória)
  • A versenykiírásban nem szabályozott kérdésekben a MOATSZ verseny – és játékszabályzata a mérvadó.
  • Szállás és egyéb információ: karcag.hu,www.karcagsport.hu,

Csornai Csaba 30/963-2828

Karcag, 2018. október 18.

Szendrei József                                                        Rendezőség

ügyvezető igazgató

 

 

Lorin Kupa Pétervásárán

November 17-én, szombaton első ízben kerül sor Pétervásárán nyílt amatőr egyéni versenyre a városi önkormányzat támogatása mellett a Pétervására SE és a megyei szövetség együttműködésével.
Az I. Lorin Kupán felnőtt egyéni, páros, valamint utánpótlás kategóriában mérhetik össze erejüket az asztalhoz állók.
Nevezni a versenykiírásban megadott módon november 15-ig van lehetőség.

I. Lorin Kupa – Versenykiírás

Újra támogatja a Donic a megyei csapatbajnokságot

A Mikrohungária Sport Kft. a Heves Megyei Asztalitenisz Szövetséggel együttműködve ebben a szezonban is névadóként támogatja a Heves megyei asztalitenisz csapatbajnokságot. A támogatási keret változatlanul 90.000 Ft, de mivel ebben a szezonban három osztályban zajlanak a küzdelmek, ezért a megbeszélések eredményeként az alábbi díjazást érdemlik ki a bajnokságot dobogón záró csapatok:

1. helyezettek: 15.000 Ft értékű Donic vásárlási utalvány
2. helyezettek: 10.000 Ft értékű Donic vásárlási utalvány
3. helyezettek: 5.000 Ft értékű Donic vásárlási utalvány

A megkötött támogatási szerződésben foglaltak alapján további kedvezmények is járnak a megyei csapatbajnokságban résztvevő egyesületeknek:

– 2018. november 30-ig minden Donic termékből 20% kedvezmény
– 2019. június 30-ig minden Donic termékből 10% kedvezmény
– azon csapatok, akik a hazai mérkőzéseiket Donic versenylabdákkal rendezik meg, 2019. június 30-ig jogosultak a 20%-os Donic kedvezményre (feltétel: 30 db Donic versenylabda vásárlása)

A kedvezmények igénybevételével kapcsolatban a csapatvezetőket keressétek, akiket tájékoztattunk annak módjáról.

Andornaktálya ad otthont az idei utolsó régiós újonc bajnokságnak

November 3-án (jövő szobaton) Andornaktályán kerül megrendezésre az idei negyedik észak-magyarországi régiós újonc bajnokság, melynek során U11-es és U13-as kategóriákban állhatnak asztalhoz a jövő reménységei. A további részleteket az alábbi versenykiírásban találjátok:

Észak-magyarországi régiós újonc bajnokság 2018/IV. versenykiírás

Hétvégi eredmények: október 27-28.

Férfi NB I Keleti csoport:

Egri VSI Pálosi AK I. – Félegyházi ASI 6:10
Győztek: Pálosi Balázs 3(/3), Kovács Gábor 2(/4), Nagy Ádám 0(/4), Nagy Balázs 0(/3), Kovács Gábor-Nagy Ádám 1 és Nagy Balázs-Pálosi Balázs 0, illetve Erdélyi Szabolcs 3(/3), Pengő Gábor 3(/4), Korponai Zoltán 2(/4), Medvegy Ákos 1(/3), Korponai Zoltán-Pengő Gábor 1 és Erdélyi Szabolcs-Medvegy Ákos 0

Férfi NB II Észak-keleti csoport:

Pegazus-Andornaktálya I. – Eurokapu SE 12:6
Győztek: Penderik Gábor 4, Tóth Gergely 4, Gönczi Gábor 1, Lipusz Péter 1, Lipusz Péter-Penderik Gábor 1 és Gönczi Gábor-Tóth Gergely 1, illetve Havas András 2, Nagy Róbert 2, Fehér Zsolt 1, Gerlai Dániel 1, Fehér Zsolt-Nagy Róbert 0 és Gerlai Dániel-Havas András 0

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

BADISZ VSE I. – Lőrinci AC I. 7:11
Győztek: Bander Attila 2, Vankó Máté 2, Gyenes Gyula 1, Márta Zoltán 0, Bander Attila-Gyenes Gyula 1 és Márta Zoltán-Vankó Máté 1, illetve dr. Tarsoly Dániel 4, Kis Zsolt 3, Kiss Szabolcs 3, Nagy József 1, Kis Zsolt-Nagy József 0 és Kiss Szabolcs-dr. Tarsoly Dániel 0

Bátonyterenye VASK – Karácsond NKH SE I. 8:10
Győztek: Bulla Norbert 4, Nagy Bálint 2, Dúzs Attila 1, Bencsik Imre 0, Bulla Norbert-Nagy Bálint 1 és Bencsik Imre-Dúzs Attila 0, illetve Molnár Bálint 3, Sándor László 3, Molnár Dániel 2, Papp István 1, Molnár Bálint-Molnár Dániel 1 és Papp István-Sándor László 0

Füzesabonyi SC II. – Hatvani ASE I. 10:8
Győztek: Hidvégi Viktor 3, Kaló István 2, Sztakó István 2, Tóth Szilárd 1, Hidvégi Viktor-Kaló István 1 és Sztakó István-Tóth Szilárd 1, illetve Balla Attila 4, id. Telekes Flórián 2, Sultisz Péter 1, Tordai János 1, Balla Attila-Tordai János 0 és Sultisz Péter-id. Telekes Flórián 0

Gyöngyöspatai SzE I. – Mátraszelei ASE 16:2
Győztek: Dániel Gábor 4, Vályogos Imre 4, Győri Levente 3, Pethő Róbert 3, Dániel Gábor-Győri Levente 1 és Pethő Róbert-Vályogos Imre 1, illetve Králik Zsolt 2, Baksa Vilmos 0, Molnár Lajos 0, Zsíros László 0, Baksa Vilmos-Zsíros László 0 és Králik Zsolt-Molnár Lajos 0

Pegazus-Andornaktálya II. – SZERVA ASE Szécsény III. 1:17
Győztek: Horváth Zsolt 1, Kovács István 0, Lendvay Albert 0, Perge Attila 0, Horváth Zsolt-Perge Attila 0 és Kovács István-Lendvay Albert 0, illetve Györe Sándor 4, Oravecz Ferenc 4, Salamon István 4, dr. Harik Ferenc 3, Györe Sándor-dr. Harik Ferenc 1 és Oravecz Ferenc-Salamon István 1

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Egri VSI Pálosi AK II. – Debrecen ASE 14:4
Győztek: Andrássy Attila 3, Banok Tamás 3, Gál Szabolcs 3, Mohácsi Péter 2(/3), Bedő Norbert 1(/1), Andrássy Attila-Banok Tamás 1 és Bedő Norbert-Gál Szabolcs 1, illetve Rózsa Tamás 4, Dr. Kálmán Márton 0, Karácsonyi Szabolcs 0, dr. Lakatos Csaba 0, Dr. Kálmán Márton-Karácsonyi Szabolcs 0 és dr. Lakatos Csaba-Rózsa Tamás 0

Ózd Városi SE – Füzesabonyi SC I. 12:6
Győztek: Bakos János 3, Fükő Zoltán 3, Oláh Krisztián 3(/3), Dr. Ádám Antal 1, Gátsik Antal 0(/1), Dr. Ádám Antal-Bakos János 1 és Fükő Zoltán-Oláh Krisztián 1, illetve Lövey Ádám 4, Lengyel Lehel 1, Csapó Dániel 1, Petővári Attila 0, Csapó Dániel-Lövey Ádám 0 és Lengyel Lehel-Petővári Attila 0

Szerencs Városi SE II. – Kömlő SC I. 11:7
Győztek: Köllő András 4, Li Hongyang 4, Török Gábor 2, Zeller Gábor 0, Köllő András-Li Hongyang 1 és Török Gábor-Zeller Gábor 0, illetve Bukta Zoltán 2, Palla Miklós 2, Burai János 1, Csikós Csaba László 1, Burai János-Csikós Csaba László 1 és Bukta Zoltán-Palla Miklós 0

Heves megyei CSB I. osztály:

Besenyőtelek SC – Mátra SE 10:8
Győztek: Takács László 4, Lassú Tibor 2, Halkó Gergő 1, Csapó Pál 1, Lassú Tibor-Takács László 1,  és Halkó Gergő-Csapó Pál 1, valamint Perczel Zoltán 3, Szabó József 3, Nagy Zsolt 2, Varjú Zoltán 0, Perczel Zoltán-Szabó József 0, és Nagy Zsolt-Varjú Zoltán 0,

Kömlő SC II. – Egri VSI Pálosi AK III. 7:11
Győztek: Balázs Tibor 2, Kalmár Péter 2, Halkó Sándor 3, Jurányi István 0, Balázs Tibor-Kalmár Péter 0, és  Halkó Sándor-Jurányi István 0, valamint Bánkuti Gábor 3, Bogdán Vilmos 2, Hidvégi Gábor Miklós 2, Tripa Alexandra 2, Bánkuti Gábor-Bogdán Vilmos 1, és Hidvégi Gábor Miklós-Tripa Alexandra 1, 

Visontai ASE I. – Lőrinci AC II. 9:9
Győztek: Bánszki Ferenc 4,  Novák Péter 3, Herczeg Béla Dr 1, Józsa Tamás 0, Józsa Tamás-Bánszki Ferenc 1, és Herczeg Béla Dr-Novák Péter 0 valamint  Győri Károly 3, Herle István 2, Balog Attila 2, Filkor Ágoston 1, Balog Attila-Győri Károly 1, és Herle István-Filkor Ágoston 0,

Heves megyei CSB II. osztály:

Gyöngyöspatai SzE III. – Hatvani ASE III. 9:9
Győztek: Dr Kenéz Tamás 3, Szerző Oszkár 3, Leép Csaba 1, Dániel János 1/(3), Oláh Tamás 0/(1), Dr Kenéz Tamás-Szerző Oszkár 1, és Oláh Csaba-Leép Csaba 0 valamint Sághy Antal 4, Gazsur Domonkos 2, Valakovics Bálint 1, Dobai Antal 1, Sághy Antal-Dobai Antal 1, Valakovics Bálint-Gazsur Domonkos 0, 

Pegazus Andornaktálya SE III. – Hatvani Lok.-Szabó József SE 12:6
Győztek: Szeredi Zoltán 4, Botka László 3, Judák Endre 2, Juon Árpád 1, Szeredi Zoltán-Botka László 1, és Judák Endre-Juon Árpád 1, valamint Pál Attila 3, Pál Balázs 2, Turmezei Bernadett 1, Pál Zoltán 0, Pál Attila -Pál Balázs 0, és Turmezei Bernadett-Pál Zoltán 0, 

Karácsond NKH SE II. – Maklár SE 13:5
Győztek: Fehér József 4, Füleki Péter 3, Jáger József 3, Vörös Gyula 1, Fehér József-Füleki Péter 1 és Vörös Gyula-Jáger József 1 valamint Tóth László 3, Tuza József 1, Dobi István 1, Zakar Zoltán 0, Dobi István-Zakar Zoltán 0, és Tóth László-Tuza József 0,
Maklár kérésére napolva!
2018 november 02 17,00 órakor Karácsond.

Gyöngyöspatai SzE II. – Füzesabonyi SC III. 11:7
Győztek: Lévai József 3, Gressai Ákos 3, Csupek Andrej 2/(2), Dr Ertsey Róbert 1, Kerekes Tamás 0/(2), Dr Ertsey Róbert-Kerekes Tamás 1, és Gressai Ákos-Csupek Andrej 1, valamint ifj Molnár Zoltán 3, Ferencz András 2, Szeghalmi Zoltán 2, id Molnár Zoltán 0, Szeghalmi Zoltán-id Molnár Zoltán 0, és ifj Molnár Zoltán-Ferencz András 0,

Heves megyei CSB III. osztály:

Gyöngyöstarján SE – Egri VSI Pálosi AK IV. 10:8
Győztek: Bóka Zoltán 3, Varga Lajos 3, Bagi Kata 2, Racskó László 2/(2), Király Bernadett 0/(2), Bóka Zoltán-Bagi Kata 0 és Racskó László-Király Bernadett 0 valamint Kovács György 4, Orosz Illés 2, Kovács Karina 0, Halmos Anna 0, Kovács Karina-Kovács György 1, és Orosz Illés-Halmos Anna 1,
Az október 23-ára kisorsolt Gyöngyöstarján-Eger megye III-as mérkőzés
október 30-ra 18 órai kezdettel kerül lejátszásra.
A Nemzeti Ünnepre való tekintettel nem minősül halasztásnak!

Pegazus Andornaktálya SE IV. – Pétervására SE II 9:9
Győztek: Makai Miklós 3, Susán Zoltán 2, Kis Miklós 2, Peti Imre 0, Kis Miklós-Makai Miklós 1, és Susán Zoltán-Peti Imre 1, valamint Kladiva István 3, Suha Krisztián 2, Túró Róbert 2, Pergéné Nagy Szilvia 2, Kladiva István-Pergéné Nagy Szilvia 0, és Suha Krisztián-Túró Róbert 0,

Karácsond NKH SE III. – Vámosgyörk SE 12:6
Győztek: Hliva Róbert 4, Nagy Tamás 3, Lőrincz Róbert 2, Tóth Tibor 2, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1, Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 0, Valamint Sztankaninecz István 3 Pacsai János 2, Szabó Tamás 0, Nagy József 0, Sztankaninecz István-Pacsai János 1, és Nagy József-Szabó Tamás 0,

Visontai ASE II. – Lőrinci AC III. 6:12
Győztek: Grócz Gábor 3, Herczeg Tamás 2, Grócz Bálint 0, Grócz Levente 0, Herczeg Tamás_Grócz Gábor 1, és Grócz Levente-Grócz Bálint 0, valamint Nagy Béla 3, Vári Árpád 3, Molnár Zoltán 3, Kiss Bence 2, Nagy Béla-Rigó Róbert 1, és Molnár Zoltán-Vári Árpád 0, Lőrinci AC III kérésére november 04.-re halasztva

Hétvégi eredmények: október 13-14.

Férfi NB I Keleti csoport:

DVTK Sport Kft. I. – Egri VSI Pálosi AK I. 9:9*
Győztek: Bari Csaba 4, Kővári Balázs 3, Doros Szilárd 2, Bari Csaba-Doros Szilárd 0 és Fekete József-Kővári Balázs 0, illetve Pálosi Balázs 3, Kovács Gábor 2, Jóna András 1, Nagy Balázs 1, Jóna András-Kovács Gábor 1 és Nagy Balázs-Pálosi Balázs 1
*: a DVTK Sport Kft. I. csapata három fővel állt ki.

A 3. fordulóból elhalasztott mérkőzésen:

Egri VSI Pálosi AK I. – Városi SE Dunakeszi 10:5
Győztek: Kovács Gábor 3(/4), Pálosi Balázs 3(/3), Nagy Ádám 2(/3), Nagy Balázs 1(/3), Nagy Balázs-Pálosi Balázs 1 és Kovács Gábor-Nagy Ádám 0, illetve Zakar Kristóf 2(/3), Kishegyi Ákos 1(/3), Oroszki Viktor 1(/4), Klucsár Péter 0(/3), Kishegyi Ákos-Zakar Kristóf 1 és Klucsár Péter-Oroszki Viktor 0

Férfi NB II Észak-keleti csoport:

Miskolci Egyetemi AFC I. – Pegazus-Andornaktálya I. 8:10
Győztek: Bodnár József 3, Sztupák Zoltán 3, Menkő Veronika 2, Mészáros Attila 0, Bodnár József-Menkő Veronika 0 és Mészáros Attila-Sztupák Zoltán 0, illetve Tóth Gergely 4, Horváth Zsolt 2/(3), Lipusz Péter 1, Penderik Gábor 1, Gönczi Gábor 0/(1), Gönczi Gábor-Tóth Gergely 1 és Lipusz Péter-Penderik Gábor 1

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Hatvani ASE I. – Gyöngyöspatai SzE I. 3:15
Győztek: id. Telekes Flórián 2, Sultisz Péter 1,  Bartha Tibor 0, Tordai János 0, Bartha Tibor-Tordai János 0 és Sultisz Péter-id. Telekes Flórián 0, illetve Dániel Gábor 4, Vályogos Imre 4, Pethő Róbert 3, Győri Levente 2, Dániel Gábor-Győri Levente 1 és Pethő Róbert-Vályogos Imre 1

Karácsond NKH SE I. – BADISZ VSE I. 8:10
Győztek: Sándor László 4, Molnár Bálint 2, Papp István 1(2), Molnár Dániel 0(/2), Tiffinger Tamás 0, Papp István-Sándor László 1 és Molnár Bálint-Molnár Dániel 0, illetve Bander Attila 3, Gyenes Gyula 3, Vankó Máté 2, Márta Zoltán 1, Bander Attila-Gyenes Gyula 1 és Márta Zoltán-Vankó Máté 0

Lőrinci AC I. – Pegazus-Andornaktálya II. 14:4
Győztek: Nagy József 4, dr. Tarsoly Dániel 4, Kőrösi Gábor 3, Kis Zsolt 2, Kőrösi Gábor-dr. Tarsoly Dániel 1 és Kis Zsolt-Nagy József 0, illetve Kovács István 1, Pataki Gábor 1, Perge Attila 1, Lendvay Albert 0, Pataki Gábor-Perge Attila 1 és Kovács István-Lendvay Albert 0

SZERVA ASE Szécsény III. – Füzesabonyi SC II. 15:3
Győztek: dr. Harik Ferenc 4, Oravecz Ferenc 4, Salamon István 4, Kuris Kitti 1, dr. Harik Ferenc-Kuris Kitti 1 és Oravecz Ferenc-Salamon István 1, illetve Hidvégi Viktor 1, Kaló István 1, Sztakó István 1, Tóth Szilárd 0, Hidvégi Viktor-Kaló István 0 és Sztakó István-Tóth Szilárd 0

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Füzesabonyi SC I. – Szerencs Városi SE II. 5:13*
Győztek: Lövey Ádám 3, Csapó Dániel 2, Petővári Attila 0 és Lövey Ádám-Petővári Attila 0, illetve Li Hongyang 4, Köllő András 3, Köllő Ábel 2, Zeller Gábor 2, Köllő Ábel-Zeller Gábor 1 és Köllő András-Li Hongyang 1
*: a Füzesabonyi SC I. csapata három fővel állt ki.

Heves megyei CSB I. osztály:

Egri VSI Pálosi AK III. – Hatvani ASE II. 11:7
Győztek: Bánkuti Gábor 4, Tripa Alexandra 3, Hidvégi Gábor 2, Lamport Mátyás 1, Hidvégi Gábor-Bánkuti Gábor 1 és Tripa Alexandra-Lamport Mátyás 0 valamint Ócsai Gábor 3, Papp György 2, Záhonyi György 1, Hatvani Gábor 0, Ócsai Gábor-Hatvani Gábor 1, Záhonyi György-Papp György 0

Lőrinci AC II. – Besenyőtelek SC 16:2
Győztek: Balog Attila 4, Győri Károly 4, Molnár Béla 3, Filkos Ágoston 3, Herle István-Molnár Béla 1,és Balog Attila-Győri Károly 1, valamint Takács László 1, Lassú Tibor 1, Halkó Gergő 0, Csapó Pál 0, Csapó Pál-Takács László 0, és Halkó Gergő-Lassú Tibor 0

Pétervására SE I. – Kömlő SC II. 13:5
Győztek: Braun Péter 4, Kívés Gábor 3, Gál József 2, Szabó Károly 2, Gál József-Kívés Gábor 1, és Braun Péter-Szabó Károly 1 valamint Halkó Sándor 2, Kalmár Péter 2, Balázs Tibor 1, Jurányi István 0, Halkó Sándor-Jurányi István 0 és Kalmár Péter-Balázs Tibor 0

Visontai ASE I. – Mátra SE 12:6
Győztek:  Bánszki Ferenc 4, Novák Péter 4, Dr Herczeg Béla 2, Dely László 1/(1), Tóth Ádám 0/(3), Bánszki Ferenc-Novák Péter 1, és Dr Herczeg Béla-Tóth Ádám 0, valamint Perczel Zoltán 2, Szabó József 2, Nagy Zsolt 1, Varjú Zoltán 0, Perczel Zoltán-Szabó József 1, ésVarjú Zoltán-Nagy Zsolt 0
a hazai csapat kezdeményezésére halasztásra kerül. november 11-én 11órától

Halasztott Megye I mérkőzés az 1 fordulóból.:

Visontai ASE I.-Hatvani ASE II. 17:1
Győztek: Szőllősi Sándor 4, Novák Péter 4, Dr Herczeg Béla 4, Safranka Róbert 4, Szőllősi Sándor-Safranka Róbert 1 és Dr Herczeg Béla-Novák Péter 0, valamint Papp György 0, Hatvani Gábor 0, Salamon Ferenc 0, Ócsai Gábor 0, Ócsai Gábor-Hatvani Gábor 1, és Salamon Ferenc-Papp György 0

Lejátszva 2018 október 07. Visonta.

Heves megyei CSB II. osztály:

Maklár SE – Gyöngyöspatai SzE III. 9:9
Győztek: Tóth László 4, Sebők Bence 2, Tuza József 1, Dr Galler Gábor 1, Tuza József-Tóth László 1, és Dr Galler Gábor-Sebők Bence 0, valamint Dániel János 3, Leép Csaba 3, Szerző Oszkár 2, Kerekes László 0, Szerző Oszkár-Leép Csaba 1, és Kerekes László-Dániel János 0

Füzesabonyi SC II. – Hatvani Lokomotív-Szabó József SE 10:8
Győztek: Ferencz András 4, Ifj. Molnár Zoltán 3, Szeghalmi Zoltán 1, Birkás Balázs 1,/(2), id Molnár Zoltán 0,/(2) Ferencz András-Ifj. Molnár Zoltán 1 és Id. Molnár Zoltán-Szeghalmi Zoltán 0, valamint Pál Balázs 3, Pál Attila 2, Túrmezei Bernadett 1, Pál Zoltán 1, Túrmezei Bernadett-Pál Zoltán 1 és Pál Attila-Pál Balázs 0

Hatvani ASE III – Karácsond NKH SE II 4:14
Győztek: Sághy Antal 2, Dobai Antal 1, Gazsúr Domonkos 1, Soltész Kristóf 0, Soltész Kristóf-Gazsúr Domonkos 0, és Dobai Antal-Sághy Antal 0, valamint Szabó Ottó 4, Füleki Péter 4, Fehér József 3, Vörös Gyula 1, Vörös Gyula-Fehér József 1 és Szabó Ottó-Füleki Péter 1

Gyöngyöspatai SzE II. – Pegazus Andornaktálya SE III. 9:9
Győztek: Csupek Andrej 4, Gressai Ákos 2, Kerekes Tamás 1, Lévai József 1/(2), Dr Ertsey Róbert 0/(2),  Gressai Ákos-Csupek Andrej 1 és Kerekes Tamás-Lévai József 0 valamint Tóth Zoltán 3, Botka László 3, Szeredi Zoltán 1, Juon Árpád 1, Juon Árpád-Botka László 1, és Szeredi Zoltán-Tóth Zoltán 0

Heves megyei CSB III. osztály:

Vámosgyörk SE – Gyöngyöstarján SE 9:9
Győztek: Pacsai János 4, Sztankaninecz István 3, Nagy József 1, Szabó Tamás 0, Pacsai János-Sztankaninecz István 1 és Szabó Tamás-Nagy József 0 valamint Bóka Zoltán 3, Bagi Kata 2, Bibor András 2, Racskó László 1/(2), Varga Lajos 0/(2),  Bóka Zoltán-Bagi Kata 1, és Racskó László-Bibor András 0
október 21-én, vasárnap délután 14:30-kor lejátszva
A halasztás oka: okt. 13. munkanap, tanítási nap.

Lőrinci AC III. – Pétervására SE II. 12:6
Győztek: Molnár Zoltán 4, Vári Árpád 1, Kiss Bence 3, Nagy Béla 3, Kiss Bence-Nagy Béla 1, és Molnár Zoltán-Vári Árpád 0, valamint Suha Krisztián 2, Túró Róbert 2, Kladiva István 1, Kinyó Róber 0, Suha Krisztián-Túró Róbert 1, és Kladiva István- Kinyó Róbert 0

Egri VSI Pálosi AK IV. – Karácsond NKH SE III. 0:18
Győztek: Kovács Karina 0, Orosz Illés 0, Szűcs Aba 0, Mezei Botond 0/(2), Peterec Tamás 0/(2), Orosz Illés-Kovács Karina 0 és Mezei Botond-Peterec Tamás 0 valamint Hliva Róbert 4, Nagy Tamás 4, Lőrincz Róbert 4, Tóth Tibor 4, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1 és Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 1

Visontai ASE II. – Pegazus Andornaktálya SE IV 11:7
Győztek: Herczeg Tamás 4, Józsa Tamás 4, Dr Szűrszabó Gusztáv 2/(3), Grócz Levente 0, Grócz Bálint 0/(1), Józsa Tamás-Herczeg Tamás 1, és Grócz Bálint-Dr Szűrszabó Gusztáv 0, valamint Kis Miklós 2, Peti Imre 2, Makai Miklós 1, Susán Zoltán 1, Peti Imre-Susán Zoltán 1 és Kis Miklós-Makai Miklós 0

Versenykiírás Nagy Jenő és Péter László asztalitenisz emlékverseny 2018. október 27 – 28.

Versenykiírás

Nagy Jenő és Péter László asztalitenisz emlékverseny
2018. október 27 – 28.

A verseny célja:
Emléket állítani Nagy Jenőnek, a kiváló sportembernek, aki az 1950-es évektől hosszú időn át a karcagi asztalitenisz szakmai irányítója volt és Péter Lászlónak, aki az 1990-es évek elején újra élesztette és haláláig vezette a karcagi ping-pong sportot.
Játéklehetőség biztosítása az utánpótlás és felnőtt korú versenyzők részére.
A verseny rendezői:
Déryné Kulturális, Turisztikai, Sport Központ és Könyvtár Karcag
Kováts dse Asztalitenisz Szakosztálya Karcag
MULTITECH KFT Karcag
A verseny támogatói:
Karcag Város Önkormányzata
JNK- Szolnok Megyei Asztalitenisz Szövetség
Versenybíróság:
Elnök: Szepesi Tibor
Tagok: Kónya Ildikó
Csornai Csaba

Versenyszámok:
újonc leány és fiú II. egyéni (U11) 2007. 01. 01. vagy azután születettek
újonc leány és fiú egyéni (U13) 2005. 01. 01. vagy azután születettek
serdülő leány és fiú egyéni (U15) 2003. 01. 01. vagy azután születettek
ifjúsági leány és fiú egyéni (U18) 2000. 01. 01. vagy azután születettek
női és férfi egyéni (amatőr és megyei szintű bajnokságban szereplők)
női és férfi egyéni (nemzeti bajnokságban szereplők)
női és férfi páros (összevont)
vegyespáros (összevont)
A versenyszámok megrendezéséhez legalább öt induló szükséges.
Díjazás:
A versenyszámok 1-3. helyezettjei érem, a győztesek tiszteletdíj (népi kerámia, serleg) díjazásban részesülnek.
A verseny helye: Városi Sportcsarnok Karcag Kálvin u. 6.

A verseny ideje és játékrendje:
2018. október 27. (szombat): utánpótlás korúak
10.00 óra: Újonc II. korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla
Ifjúsági korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla
11.30 óra: Újonc korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla
13.00 óra: Serdülő korcsoport leány és fiú egyéni, csoport és főtábla

2018. október 28. (vasárnap: felnőtt korúak
9.30 óra: Női és férfi egyéni (amatőr és megyei) csoport és főtábla
11.30 óra: Női és férfi egyéni (nemzeti bajnokság) csoport és főtábla
14.00 óra: Női és férfi páros (összevont) csoport és főtábla
15.30 óra: Vegyes páros (összevont) csoport és főtábla
A verseny résztvevői:
Azon versenyzők, akik a nevezési határidőig beneveztek a versenyre és a nevezési díjat befizették.
Minden versenyző indulhat a saját és egy magasabb kategóriában.
Nevezés:
Határidő: 2018. október 25. (csütörtök)
Cím: szepikarcag@gmail.com
Sorsolás:
2018. október 26. (péntek) a verseny helyszínén
Nevezési díj:
Újonc egyéni: 800 Ft/ fő
Serdülő egyéni: 900 Ft/ fő,
Ifjúsági egyéni: 1 000 Ft/ fő,
Felnőtt egyéni: 1 500 Ft/ fő, Páros: 750 Ft/ fő
Egyebek:
A játékosok a verseny megkezdése előtt 30 perccel kötelesek a versenybíróságnál jelentkezni és a nevezési díjat befizetni!
A versenyt 15 asztalon (JOOLA, BUTTERFLY) JOOLA labdával bonyolítjuk le.
A versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt.
Az öltözőben és a játéktéren hagyott értékekért a rendezők nem vállalnak felelősséget.
A verseny helyszínén büfé üzemel, sportszerek vásárlására lehetőséget biztosítunk.
Minden mérkőzés három nyert játszmáig tart, a harmadik helyért nem kell játszani!
A versenykiírásban nem szabályozott kérdésekben a MOATSZ verseny – és játékszabályzata a mérvadó.
Szállás és egyéb információ: http://www.karcag.hu,www.karcagsport.hu,
Csornai Csaba 30/963-2828

Karcag, 2018. október 06.
Rendezőség

Szombati munkanapok miatti változások!

Az NB III. Észak-magyarország “A” csoportjának régióvezetője, Bencsik Imre úr tájékoztató levelet küldött a szakosztályvezetőknek, hogy az ünnep napok bedolgozása miatt több hétvégi fordulót érinthet!

A 4. a 6. és a 8. forduló mérkőzéseit érinti, hogy az ünnepek miatt
ezeken a hétvégéken a szombatok munkanapok. Tehát október 13., november
10. és december 1. munkanap. A MOATSZ úgy döntött, hogy tekintettel a
munkáltatók egyedi megoldásaikra (van ahol kötelezően szabadságot írnak
ezekre a napokra) központilag nem változtatja meg az ezekre a napokra
kiírt fordulókat. Ezeken a napokon való munkahelyi elfoglaltság viszont
halasztási ok.

Kérem a csapatvezetőket, hogy egyeztessenek az
ellenfelekkel, hogy a kiírt időpontban le tudják-e játszani a mérkőzést.
Amennyiben nem, egyezzenek meg egy új időpontban, és azt közöljék.
Aki már megtette, annak köszönöm.

Üdvözlettel:
Bencsik Imre
Régióvezető

Mivel a Heves megyei csapatbajnokságban játszó csapatokat is érinti a szombati munkanapok, úgy a megyei vezetőség kéri az érintett csapatokat, hogy az új időpontokat a csapatok egyeztessék, és arról a Szövetséget értesítsék.

A szombati munkanapok miatti változás nem minősül napolásnak!

Hétvégi eredmények: szeptember 29-30.

Férfi NB II Észak-keleti csoport:

Pegazus-Andornaktálya SE I. – DVTK Sport Kft. II. 6:12
Győztek: Penderik Gábor 2, Lipusz Péter 1, Tóth Gergely 1, Gönczi Gábor 0, Gönczi Gábor-Tóth Gergely 1 és Lipusz Péter-Penderik Gábor 1, illetve Boros Zoltán 4, Tóth Zsolt 4, Gadóczi Gábor 2, Rózsahegyi Péter 2, Boros Zoltán-Tóth Zsolt 0 és Gadóczi Gábor-Rózsahegyi Péter 0

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Bátonyterenye VASK – Hatvani ASE I. 10:8
Győztek: Bulla Norbert 3, Nagy Bálint 3, Dúzs Attila 2, Gebúr Norbert 1, Bulla Norbert-Nagy Bálint 1 és Dúzs Attila-Gebúr Norbert 0, illetve Tordai János 3, id. Telekes Flórián 2, Balla Attila 1, Sultisz Péter 1, Balla Attila-Tordai János 1 és Sultisz Péter-id. Telekes Flórián 0

Gyöngyöspatai SzE I. – SZERVA ASE Szécsény III. 8:10
Győztek: Dániel Gábor 3, Vályogos Imre 3, Pethő Róbert 1, Győri Levente 0, Dániel Gábor-Győri Levente 1 és Pethő Róbert-Vályogos Imre 0, illetve Salamon István 4, Györe Sándor 2, dr. Harik Ferenc 2, Oravecz Ferenc 1, Oravecz Ferenc-Salamon István 1 és Györe Sándor-dr. Harik Ferenc 0

Lőrinci AC I.- Karácsond NKH SE I. 12:6
Győztek: Kiss Szabolcs 4, Nagy József 3, dr. Tarsoly Dániel 3, Kis Zsolt 1, Kiss Szabolcs-dr. Tarsoly Dániel 1 és Kis Zsolt-Nagy József 0, illetve Sándor László 2, Molnár Bálint 1, Papp István 1, Tiffinger Tamás 1, Papp István-Sándor László 1 és Molnár Bálint-Tiffinger Tamás 0

Pegazus-Andornaktálya SE II. – Füzesabonyi SC II. 13:5
Győztek: Horváth Zsolt 4, Perge Attila 4, Pataki Gábor 3, Lendvay Albert 0, Horváth Zsolt-Perge Attila 1 és Lendvay Albert-Pataki Gábor 1, illetve Tóth Szilárd 2, Hidvégi Viktor 1, Kaló István 1, Sztakó István 1, Hidvégi Viktor-Kaló István 0 és Sztakó István-Tóth Szilárd 0

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Kömlő SC I. – Füzesabonyi SC I. 9:9
Győztek: Burai János 2, Bukta Zoltán 2, Palla Miklós 2, Csikós Csaba László 1, Bukta Zoltán-Palla Miklós 1 és Burai János-Csikós Csaba László 1, illetve Lövey Ádám 4, Csapó Dániel 3, Lengyel Lehel 2, Petővári Attila 0, Csapó Dániel-Lengyel Lehel 0 és Lövey Ádám-Petővári Attila 0

Heves megyei CSB I. osztály:

Besenyőtelek SC – Pétervására SE I. 5:13
Győztek: Lassú Tibor 2, Halkó Gergő 1, Takács László 1, Csapó Pál 0, Csapó Pál-Takács László 1 és Halkó Gergő-Lassú Tibor 0, valamint Kívés Gábor 4, Braun Péter 3, Szabó Károly 3, Gál József 2, Braun Péter-Szabó Károly 1 és Gál József-Kívés Gábor 0

Hatvani ASE II. – Lőrinci AC II. 8:10
Győztek: Ócsai Gábor 3, Hatvani Gábor 2, Záhonyi György 1, Papp György 1(/1), Rankó Tamás 0(/3), Papp György-Záhonyi György 1 és Ócsai Gábor-Hatvani Gábor 0, valamint Balog Attila 4, Győri Károly 3, Filkor Ágoston 2, Kis Bence 0, Balog Attila-Győri Károly 1 és Filkor Ágoston-Kis Bence 0

Kömlő SC II. – Mátra SE 5:13
Győztek: Kalmár Péter 2, Balázs Tibor 1, Halkó Sándor 1, Jurányi István 0, Halkó Sándor-Jurányi István 1 és Balázs Tibor-Kalmár Péter 0, valamint Perczel Zoltán 4, Szabó József 4, Nagy Zsolt 3, Varjú Zoltán 1, Perczel Zoltán-Szabó József 1 és Nagy Zsolt-Varjú Zoltán 0

Visontai ASE I.  – Egri VSI-Pálosi AK III. 6:12
Győztek: Novák Péter 3, Szőllősi Sándor 2, Dr. Herczeg Béla 0, Herczeg Tamás 0, Dr. Herczeg Béla-Novák Péter 1 és Herczeg Tamás-Szőllősi Sándor 0, illetve Révészné Beniczky Magdolna 4, Bánkuti gábor 3, Hidvégi Gábor 2, Lamport Mátyás 2, Bánkuti Gábor-Révészné Beniczky Magdolna 1 és Hidvégi Gábor-Lamport Mátyás 0

Heves megyei CSB II. osztály:

Gyöngyöspatai SzE II. – Maklár SE 15:3
Győztek: Gressai Ákos 4, Balogh Tibor 3, Dr. Ertsey Róbert 3, Kerekes Tamás 3, Dr Ertsey Róbert-Kerekes Tamás 1, és Gressai Ákos-Csupek Andrej 1, valamint Tóth László 3, Dobi István 0, Zachar Zoltán 0, Dr Galler Gábor 0, Tóth László.Dobi István 0 és Dr Galler Gábor Zachar Zoltán 0,

Gyöngyöspatai SzE III. – Füzesabonyi SC II. 6:12
Győztek: Leép Csaba 3, Szerző Oszkár 2, Dr Kenéz Tamás 0, Dániel János 0, Szerző Oszkár- Dr Kenéz Tamás 1, és Leép Csaba-Dániel János 0, valamint ifj. Molnár Zoltán 4, Ferencz András 3, Birkás Balázs 2, id. Molnár Zoltán 2(/3), Szeghalmi Zoltán 0(/1), Ferencz András-ifj. Molnár Zoltán 1, Id Molnár Zoltán-Szeghalmi Zoltán 0

Hatvani Lokomotív-Szabó József SE – Hatvani ASE III 12:6
Győztek: Pál Attila 4, Pál Balázs 4, Pál Zoltán 1, Túrmezei Bernadett 1, Pál Zoltán-Pál Attila 1 és Túrmezei Bernadett-Pál Balázs 1, valamint Sághy Antal 2, Valakovics Bálint 2, Dobai Antal 1, Gazsúr Domonkos 1, Dobai Antal-Sághy Antal 0 és Gazsúr Domonkos-Valakovics Bálint 0

Karácsond NKH SE II. – Pegazus Andornaktálya SE III. 4:14
Győztek: Szabó Ottó 2, Füleki Péter 1, Vörös Gyula 0, Jáger József 0, Szabó Ottó-Füleki Péter 1, és Vörös Gyula-Jáger József 0, valamint Szeredi Zoltán 4, Botka László 3, Juon Árpád 3, Judák Endre 3, Judák Endre-Juon Árpád 1 és Szeredi Zoltán-Botka László 0,
A mérkőzés Andornaktályán került lejátszásra, de a pálya választói jog nem került felcserélésre.

Heves megyei CSB III. osztály:

Pétervására SE II.Egri VSI Pálosi AK IV. 11:7
Győztek: Pergéné Nagy Szilvia 3, Suha Krisztián 3, Kladiva István 3, Kinyó Róbert 1/(2), Túró Róbert 0(/2), Kladiva István-Pergéné Nagy Szilvia 1 és Hosszú Kálmán-Suha Krisztián 0, valamint Kovács György 4, Kovács Karina 1, Orosz Illés 1, Tóth Zétény 0, Kovács György-Kovács Karina 1, és Orosz Illés-Tóth Zétény 0

Karácsond NKH SE III. –  Pegazus Andornaktálya SE IV. 15:3
Győztek: Hliva Róbert 4, Lőrincz Róbert 4, Tóth Tibor 3, Nagy Tamás 2, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1 és Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 1, valamint Kis Miklós 0, Susán Zoltán 2, Makai Miklós 1, Peti Imre 0, Kis Miklós-Makai Miklós 0 és Peti Imre-Susán Zoltán 0

Gyöngyöstarján SE – Lőrinci AC III. 10:8
Győztek: Bóka Zoltán 3, Bagi Kata 2, Racskó László 1, Bibor András 1,/(2), Varga Lajos 1/(2), Bagi Kata-Bóka Zoltán 1 és Racskó László-Bibor András 1,  valamint Molnár Zoltán 4, Nagy Béla 3, Vári Árpád 1, Rigó Róbert 0, Molnár Zoltán-Vári Árpád 0, Nagy Béla-Rigó Róbert 0

Visontai ASE II. – Vámosgyörk SE 11:7
Győztek:  Józsa Tamás 4, dr. Szűrszabó Gusztáv 2, Grócz Bálint 1(/2), Grócz Gábor 1(/2), Tóth Ádám 1, Grócz Gábor-Tóth Ádám 1 és Józsa Tamás-dr. Szűrszabó Gusztáv 1, illetve Pacsai János 3, Szankaninecz István 3, Szabó Tamás 1, Nagy József 0, Nagy József-Szankaninecz István 0 és Pacsai János – Török János 0