2018/2019. évi Heves megyei csapatbajnokság hétvégi forduló, május 18-19, Rájátszás – döntők 1 forduló

Férfi NB I Keleti csoport:

Debreceni AK-DEAC I. – Egri VSI Pálosi AK I. 4:10
Győztek:

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:

Pegazus-Andornaktálya I. – TRIO-MAXI ATC Nyíregyháza 8:10
Győztek:

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Lőrinci AC I. – SZERVA ASE Szécsény III. 3:15
Győztek:

BADISZ VSE I. – Füzesabonyi SC II.
Győztek:

Bátonyterenye VASK – Gyöngyöspatai SzE I. 8:10
Győztek:

Karácsond NKH SE I. – Hatvani ASE I. 11:7
Győztek:

Pegazus-Andornaktálya II. – Mátraszelei ASE 8:10
Győztek:

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Füzesabonyi SC I. – Debrecen ASE 2:16
Győztek:

Szerencs Városi SE II. – Egri VSI Pálosi AK II. 9:9
Győztek:

 

Az döntők párosítása:

I. osztály – felsőház:

Visontai ASE I.- Egri VSI Pálosi AK III
Győztek:

Mátra SE – Lőrinci AC II.
Győztek:

I. osztály – alsóház:

Pétervására SE I. – Kömlő SC II.
Győztek:

Kömlő SC II. – Pétervására SE I.
Győztek:

II. osztály – felsőház:

Füzesabonyi SC III. – Karácsond NKH SE II 7:11
Győztek: ifj Molnár Zoltán 3, Ferencz András 1, Szeghalmi Zoltán 1, Birkás Balázs 1/(2), Id Molnár Zoltán 0/(2), Ifj Molnár Zoltán-Ferencz András 1 és Birkás Balázs-Id Molnár Zoltán 0 valamint Szabó Ottó 4, Jáger József 3, Füleki Péter 3, Vörös Gyula 0, Szabó Ottó-Füleki Péter 1, és Vörös Gyula-Jáger József 0,

Gyöngyöspatai SzE II. – Pegazus Andornaktálya SE III. 9:9
Győztek: Gressai  Ákos 3, Csupek Anrej 3, Dr Ertsey Róbert 2, Balogh Tibor 1, Gressai Ákos-Csupek Andrej 1, és Balogh Tibor-Dr Ertsey Róbert 0 valamint Judák Endre 4, Szeredi Zoltán 2, Bottka László 2, Tóth Zoltán 0/(2), Juon Árpád 0/(2), Bottka László-Szeredi Zoltán 1 és Judák Endre-Tóth Zoltán 0,

II. osztály – alsóház:

Hatvani ASE III. – Hatvani Lokomotív-Szabó József SE 5:13
Győztek: Valakovics Bálint 2, Gazsúr Domonkos 1, Sághy Antal 1, Dobai Antal 1, Dobai Antal-Sághy Antal 0 és Valakovics Bálint-Gazsúr Domonkos 0 valamint Pál Attila 4, Pál Balázs 4, Turmezei Bernadett 2, Pál Zoltán 1, Pál Zoltán-Pál Attila 1 és Pál Balázs Turmezei Bernadett 1,

Maklár SE – Gyöngyöspatai SzE III.
Győztek:

III. osztály – felsőház:

Lőrinci AC III. – Karácsond NKH SE III. 7:11
Győztek: Molnár Zoltán 2, Kis Bence 2, Nagy Béla 2, Vári Árpád 0,  Molnár Zoltán-Vári Árpád és Nagy Béla-Kis Bence 0, valamint Hliva Róbert 4, Lőrincz Róbert 3, Nagy Tamás 2, Tóth Tibor 1, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1 és Nagy Tamás-Lőrincz Róbert 0

Vámosgyörk SE – Visontai ASE II.
Győztek:

III. osztály – alsóház:

Pegazus Andornaktálya SE IV. – Gyöngyöstarján SE
Győztek:

Egri VSI Pálosi AK IV. – Pegazus Andornaktálya SE IV. 10:8
Győztek: Kovács György 4. Orosz Illés 3, Mezei Botond 1, Kovács Karina 0, Orosz Illés-Mezei Botond 1 és Kovács György-Kovács Karina 1, valamint Makai Miklós 3, Susán Zoltán 2, Váradi Attila 2, Tregova Zoltán 1, Susán Zoltán-Tregova Zoltán 0 és Váradi Attila-Makai Miklós 0,

Reklámok

2018/2019. évi Heves megyei csapatbajnokság hétvégi forduló, május 04-05, Rájátszás – elődöntők 2 forduló

Férfi NB I Keleti csoport:

Egri VSI Pálosi AK I. – SZERVA ASE II. 10:2
Győztek: Nagy Balázs 1/(2), Jóna András 1/(2), Kovács Gábor 3, Pálosi Balázs 3, Nagy Balázs-Jóna András 1, és Kovács Gábor-Pálosi Balázs 1, valamint Bohács Gábor dr 2, Göndös Gábor 0, Salamon István 0, Páris Achim 0, Bohács Gábor dr- Göndös Gábor 0, és Salamon István-Páris Achim 0,

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:

Pegazus-Andornaktálya I. – Nyírbátori ASE I. 5:13
Győztek: Tóth Gergely 3, Gönczi Gábor 1, Penderik Gábor 1, Lipusz Péter, Tóth Gergely-Gönczi Gábor 0, és Penderik Gábor-Lipusz Péter 0, valamint Szeles Balázs 4, Vígh Tamás Henrik 3, Bánhidi Emil 3, Szőllősi Tamás 1, Vígh Tamás Henrik-Szeles Balázs 1, és Bánhidi Emil-Szőllősi Tamás 1,

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Gyöngyöspatai SzE I. – BADISZ VSE I. 7:11
Győztek: Dániel Gábor 2, Győri Levente 1, Vályogos Imre 1, Pethő Róbert 1, Dániel Gábor-Győri Levente 1, és Vályogos Imre-Pethő Róbert 1, valamint Gyenes Gyula 4, Vankó Máté 4, Bander Attila 3, Márta Zoltán 0, Bander Attila-Gyenes Gyula 0, és Vankó Máté-Márta Zoltán 0,

Pegazus-Andornaktálya II. – Bátonyterenye VASK 12:6
Győztek: Horváth Zsolt 4, Perge Attila 3, Lendvay Albert 2, Kovács István 1, Horváth Zsolt-Perge Attila 1, és Kovács István-Lendvay Albert 1, valamint Bulla Norbert 3, Bencsik Imre 2, Dúzs Attila 1, Bulla Norbert-Bencsik Imre 0, és Dúzs Attila – x 0,

SZERVA ASE Szécsény III. – Karácsond NKH SE I.  18:0
Győztek: Karácsond betegség miatt nem állt ki.

Füzesabonyi SC II. – Lőrinci AC I. 1:17
Győztek: Kaló István 1, Tóth László Géza 0, Hidvégi Viktor 0, Tóth Szilárd 0, Tóth László Géza-Hidvégi Viktor 0, Tóth Szilárd-Kaló István 0, valamint Kőrösi Gábor 4, dr Tarsoly Dániel 4, Kis Zsolt 4, Nagy József 3, Kőrösi Gábor-dr Tarsoly Dániel 1, és Kis Zsolt-Nagy József 1,

Hatvani ASE I. – Mátraszelei ASE 5:13
Győztek: Tordai János 1, ifj Telekes Flórián 1, id Telekes Flórián 1, Sultisz Péter 1, Tordai János-ifj Telekes Flórián 1, és id Telekes Flórián-Sultisz Péter 0, valamint Baráth Kornél 4,  Baksa Vilmos 4, Králik Zsolt 3, Zsíros László 1/(3), Molnár Lajos 0/(1),  Baráth Kornél-Králik Zsolt 1, és Molnár Lajos-Baksa Vilmos 0,

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Egri VSI Pálosi AK II. – Kömlő SC I. 17:1
Győztek:  Nagy Ádám 4, Gál Szabolcs 4, Bedő Norbert 4, Mohácsi Péter 3, Mohácsi Péter-Nagy Ádám 1, és Gál Szabolcs-Bedő Norbert 1, valamint Burai János 1, Csikós Csaba 0, Bukta Zoltán 0, Palla Miklós 0, Burai János-Csikós Csaba 0, és Bukta Zoltán-Palla Miklós 0,

Az elődöntők párosítása:

I. osztály – felsőház:

Egri VSI Pálosi AK III – Mátra SE 13:5
Győztek: Lamport Mátyás 4, Bánkúti Gábor 3, Tripa Alexandra 3, Hidvégi Gábor 1, Tripa Alexandra-Lamport Mátyás 1, és Bánkuti Gábor-Hidvégi Gábor 1, valamint Szabó József 2,  Nagy Zsolt 2, Perczel Zoltán 1, Szabó József-Nagy Zsolt 0, és Perczel Zoltán-X 0,
A Mátra Se 3 fővel állt ki.

Visontai ASE I. – Lőrinci AC II. 10:8
Győztek: Safranka Róbert 3/(3), Novák Péter 3, Bánszki Ferenc 2, Szöllősi Sándor 1, Dr Herczeg Béla 0/(1), Bánszki Ferenc-Novák Péter 1, és Safranka Róbert-Szőllősi Sándor 0, valamint Balog Attila 2, Győri Károly 2, Filkor Ágoston 2, Molnár Béla 1, Győri Károly-Balog Attila 1 és Molnár Béla-Filkor Ágoston 0,

I. osztály – alsóház:

Pétervására SE I. – Hatvani ASE II. 10:8
Győztek: Braun Péter 4, Kívés Gábor 3, Szabó Károly 1/(2)Gál József 0/(2), Kívés Boldizsár 0, Gál József-Kívés Gábor 1, és Braun Péter-Szabó Károly 1 valamint Papp György 3, Hatvani Gábor 2, Ócsai Gábor 2, Záhonyi György 1,  ócsai Gábor-Hatvani Gábor 0 és Papp György-Záhonyi György 0,

Kömlő SC II. – Besenyőtelek SC 12:6
Győztek: Balázs Tibor 4, Halkó Sándor 3, Kalmár Péter 3, Vass László 1, Balázs Tibor-Vass László 0, és Halkó Sándor-Kalmár Péter 1, valamint Lassú Tibor 0, Takács László 2, Halkó Gergő 2, Csapó Pál 1, Halkó Gergő-Takács László 1, és Lassú Tibor-Csapó Pál 0,

II. osztály – felsőház:

Pegazus Andornaktálya SE III. – Füzesabonyi SC III. 15:3
Győztek: Botka László 4, Szeredi Zoltán 4, Juon Árpád 3, Tóth Zoltán 3, Juon Árpád-Botka László 1, és Szeredi Zoltán-Tóth Zoltán 0, valamint Ferencz András 1, Id Molnár Zoltán 1, Szeghalmi Zoltán 0, Birkás Balázs 0, ifj Molnár Zoltán-Ferencz András 1 és Birkás Balázs-Szeghalmi Zoltán 0,

Karácsond NKH SE II. – Gyöngyöspatai SzE II. 7:11
Győztek: Szabó Ottó 2, Füleki Péter 2, Fehér József 1, Jáger József 0, Szabó Ottó -Füleki Péter 1, és Fehér József-Jáger József 1, valamint Gressai Ákos 4, Csupek Andrej 3, Dr Ertsey Róbert 2, Kerekes Tamás 2, Gressai Ákos-Csupek Andrej 0, és Dr Ertsey Róbert- Kerekes Tamás 0,

II. osztály – alsóház:

Hatvani Lokomotív-Szabó József SE – Maklár SE 14:4
Győztek: Pál Balázs 4, Pál Attila 3/(3), Pál Zoltán 3, Turmezei Bernadett 2, Pál Bence 0/(1), Pál Balázs-Pál Bence 1, és Pál Attila-Pál Zoltán 1, valamint Tóth László 2, Milei Mikes 2, Galler Gábor 0, Zachar Zoltán 0, Milei Mikes-Galler Gábor 0 és Zachar Zoltán-Tóth László 0,

Hatvani ASE III. – Gyöngyöspatai SzE III. 9:9
Győztek: Valakovics Bálint 3, Sághy Antal 3, Dobai Antal 1, Soltész Kristóf 1, Valakovics Bálint-Soltész Kristóf 1, és Sághy Antal-Dobai Antal 0, valamint Dr Kenéz Tamás 4, Dániel János 2, Szerző Oszkár 2, Kerekes László 0, Dr Kenéz Tamás-Szerző Oszkár 1 és Dániel János-Kerekes László 0,

III. osztály – felsőház:

Karácsond NKH SE III. – Vámosgyörk SE 10:8
Győztek: Hliva Róbert 4, Lőrincz Róbert 2, Nagy Tamás 2, Tóth Tibor 1, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1 és Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 0, valamint Sztankaninecz István 3, Pacsai János 3, Nagy József 1, Szabó Tamás 0, Sztankaninecz István-Pacsai János 1, és Nagy József -Szabó Tamás 0,

Visontai ASE II. – Lőrinci AC III. 0:18
Győztek: Visonta ASE nem állt ki.

III. osztály – alsóház:

Gyöngyöstarján SE – Egri VSI Pálosi AK IV. 11:7
Győztek: Bóka Zoltán 3, Bibor András 3, Bagi Kata 2, Racskó László 1/(2), Varga Lajos 0/(2), Bóka Zoltán-Bagi Kata 1, és Racskó László-Bibor András 1, valamint Kovács György 4, Orosz Illés 2, Mezei Botond 1, Kovács Karina 0, Kovács György-Orosz Illés 0, és Mezei Botond-Kovács Karina 0,

Pegazus Andornaktálya SE IV. – Pétervására SE II. 14:4
Győztek: Susán Zoltán 3, Váradi Attila 3, Kis Miklós 3, Peti Imre 3, Váradi Attila-Kis Miklós 1, és Susán Zoltán-Peti Imre 1, valamint Danó Aladár 2, Kladiva István 2, Kinyó Róbert 0, Túró Róbert 0, Túró Róbert-Danó Aladár 0, és Kladiva István-Kinyó Róbert 0,

2018/2019. évi Heves megyei csapatbajnokság hétvégi forduló, április 12-13, Rájátszás – elődöntők 1 forduló

Férfi NB I Keleti csoport:

BVSC-Zugló II. – Egri VSI Pálosi AK I. 10:8
Győztek: Do Phuong Nam 3, Terék Norbert 3, Pálos Péter 2,Farkas Ezékiel 1, Do Phuong Nam-Terék Norbert 1, és Pálos Péter-Farkas Ezékiel 0, valamint Pálosi Balázs 4, Jóna András 2, Kovács Gábor 1, Nagy Balázs 0, Kovács Gábor- Jóna András 1, és Nagy Balázs-Pálosi Balázs 0,

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:
Szerencs Városi SE I. – Pegazus-Andornaktálya I. 15:3
Győztek: Lehoczki Gábor 4, Stadler Tamás 4,  Macsuga József 3, Korály Tibor 2, Lehoczki Gábor-Korály Tibor 1, és Macsuga József-Stadler Tamás 1, valamint Tóth Gergely 2, Lipusz Péter 1, Gönczi Gábor 0,  Penderik Gábor 0, Tóth Gergely- Gönczi Gábor 0, és Lipusz Péter-Penderik Gábor 0,

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:
Karácsond NKH SE I. – Füzesabonyi SC II. 15:3
Győztek: Tiffinger Tamás 4, Molnár Bálint 3, Papp István 3, Molnár Dániel 3,  Molnár Bálint-Papp István 1, és Molnár Dániel-Tiffinger Tamás 1, és Hidvégi Viktor 3, Tóth László Géza 0, Tóth Szilárd 0, Sztakó István 0,  Tóth László Géza-Tóth Szilárd 0, és Sztakó István-Hidvégi Viktor 0,

Lőrinci AC I. – Gyöngyöspatai SzE I. 7:11
Győztek: Kiss Szabolcs 2, Kőrösi Gábor 1, Kis Zsolt 1, Nagy József 1, Kiss Szabolcs-Kőrösi Gábor 1, Kis Zsolt-Nagy József 1, valamint  Dániel Gábor 4, Vályogos Imre 4, Pethő Róbert 3, Győri Levente 0,  Pethő Róbert-Vályogos Imre 0, és Győri Levente-Dániel Gábor 0,

Hatvani ASE I. – Pegazus-Andornaktálya II. 8:10
Győztek: Ifj Telekes Flórián 3, Id Telekes Flórián 2, Sultisz Péter 1, Tordai János 1, Tordai János-Ifj Telekes Flórián 1, és Id Telekes Flórián-Sultisz Péter 0, valamint Horváth Zsolt 4,  Pataki Gábor 3, Perge Attila 2, Kovács István 0, Pataki Gábor-Perge Attila 1, és Horváth Zsolt-Kovács István 0,

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:
Füzesabonyi SC I. – Egri VSI Pálosi AK II. 2:16
Győztek: Csapó Dániel 0, Petővári Attila 0, Lővey Ádám 2, ifj Molnár Zoltán 0, Csapó Dániel-Petővári Attila 0, és Lővey Ádám-ifj Molnár Zoltán 0, valamint Nagy Ádám 4, Gál Szabolcs 3, Mohácsi Péter 2/(3), Bedő Norbert 1,/(1),Andrássy Attila 0, Bedő Norbert-Gál Szabolcs 1, és Mohácsi Péter-Nagy Ádám 1,

Kömlő SC I. – Tiszaújvárosi SC 3:15
Győztek: Palla Miklós 2, Burai János 0, Bukta Zoltán 0, Csikós Csaba 0, Bukta Zoltán-Palla Miklós 1,  és Burai János-Csikós Csaba 0, valamint Gulyás László 4, Fónagy-Árva Péter 4, Temesvári László 3, Virág István 3, Gulyás László-Temesvári László 1, és Virág István-Fónagy-Árva Péter 0,

Az elődöntők párosítása:

I. osztály – felsőház:

Mátra SE – Egri VSI Pálosi AK III. 8:10
Győztek: Szabó József 3, Perczel Zoltán 2, Nagy Zsolt 2, Szabó József-Nagy Zsolt 1, és Perczel Zoltán-X 0, valamint Lamport Mátyás 4, Bánkúti Gábor 2, Tripa Alexandra 2, Hidvégi Gábor 1, Tripa Alexandra-Lamport Mátyás 1, és Bánkuti Gábor-Hidvégi Gábor 0,

A Mátra Se 3 fővel állt ki.

Lőrinci AC II. – Visontai ASE I. 5:13
Győztek: Győri Károly 2, Molnár Béla 2, Balog Attila 1, Filkor Ágoston 0, Győri Károly-Balog Attila 0, és Filkor Ágoston-Molnár Béla 0,  valamint Bánszki Ferenc 3, Safranka Róbert 3, Szőlősi Sándor 3, Novák Péter 2, Bánszki Ferenc-Safranka Róbert 1, és Szőlősi Sándor-Novák Péter 1

I. osztály – alsóház:

Hatvani ASE II. – Pétervására SE I. 8:10
Győztek: Papp György 3, Ócsai Gábor 3, Zágonyi György 1, Hatvani Gábor 1, Zágonyi György-Papp György 0, és Ócsai Gábor-Hatvani Gábor 0, valamint Braun Péter 3, Gál József 2, Kívés Gábor 2, Szabó Károly 1, Gál József-Kívés Gábor 1 és Braun Péter-Szabó Károly 1,

Besenyőtelek SC – Kömlő SC II. 6:12
Lassú Tibor 2, Takács László 2, Halkó Gergő 2, Csapó Pál 0, Lassú Tibor-Takács László 0, és Halkó Gergő-Csapó Pál 0, valamint Balázs Tibor 2, Halkó Sándor 4, Kalmár Péter 3, Vass László 1, Balázs Tibor-Vass László 1, és Halkó Sándor-Kalmár Péter 1,

II. osztály – felsőház:

Füzesabonyi SC III. – Pegazus Andornaktálya SE III. 0:18
Füzesabony csapata nem tudott kiállni!

Gyöngyöspatai SzE II. – Karácsond NKH SE II. 10:8
Győztek: Csupek Andrej 4, Gressai Ákos 2, Kerekes Tamás 2, Dr Ertsey Róbert 1, Gressai Ákos-Csupek Andrej 1 és Dr Ersey Róbert-Kerekes Tamás 0, valamint Füleki Péter 3, Szabó Ottó 2, Jáger József 2, Vörös Gyula 0, Füleki Péter-Szabó Ottó 1 és Vörös Gyula-Jáger József 0,

II. osztály – alsóház:

Maklár SE – Hatvani Lokomotív-Szabó József SE 6:12
Győztek: Tuza József 2, Milei Mikes 2, Dr Galler Gábor 1, Gál László 1/(3), Dobi István 0/(1), Gál László-Milei Mikes 0, és Tuza József-Dr Galler Gábor 0 valamint Pál Attila4, Pál Balázs 4, Pál Zoltán 1, Pál Bence 1, Pál Balázs-Pál Bence 1, és Pál Attila-Pál Zoltán 1,

Gyöngyöspatai SzE III. – Hatvani ASE III. 3:15
Győztek: Szerző Oszkár 3, Oláh Tamás 0, Kerekes László 0, Leép Csaba 0, Oláh Tamás-Kerekes László 0, és Leép Csaba-Szerző Oszkár 0, valamint Sághy Antal 4, Dobai Antal 3, Valakovics Bálint 3, Gazsúr Domonkos 3, Valakovics Bálint-Gazsúr Domonkos 1, és Dobai Antal-Sághy Antal 1,

III. osztály – felsőház:

Vámosgyörk SE – Karácsond NKH SE III. 7:11
Győztek: Pacsai János 3, Sztankaninecz István 3, Nagy József 0, Szabó Tamás 0, Sztankaninecz István-Pacsai János 1 és Szabó Tamás-Nagy József 0, valamint Hliva Róbert 3, Nagy Tamás 3,Lőrincz Róbert 2, Tóth Tibor 2, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1 és  Nagy Tamás-Lőrincz Róbert 0
Vámosgyörk 2019.04.13. 10:00

Lőrinci AC III. – Visontai ASE II. 18:0
Visonta nem állt ki!

III. osztály – alsóház:

Egri VSI Pálosi AK IV. – Gyöngyöstarján SE 11:7
Győztek.: Kovács György 4, Bogdán Vilmos 3/(3), Orosz Illés 3, Kovács Karina 0, Mezei Botond 0/(1), Kovács György-Bogdán Vilmos 1, és Kovács Karina-Orosz Illés 0, valamint Bibor András 3, Baagi Kata 1, Bóka Zoltán 1, Varga Lajos 1/(2), Racskó László 0/(2), Bóka Zoltán-Bagi Kata 1, Racskó László-Bibor András 0,

Pétervására SE II. – Pegazus Andornaktálya SE IV. 18:0
A Pegazus Andornaktálya csapata nem állt ki.

Hétvégi eredmények: március 29-30

Férfi NB I Keleti csoport:

Egri VSI Pálosi AK I. – KSI SE
Győztek: halasztva

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:

Pegazus-Andornaktálya I. – Váci Reménység SE I.
Győztek: halasztva

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

SZERVA ASE Szécsény III. – Hatvani ASE I. 13:5
Győztek: Györe Sándor 4, Oravecz Ferenc 4, Harik Ferenc dr 4, Oravecz Mátyás 0, Györe Sándor-Oravecz Ferenc 1, és Harik Ferenc dr-Oravecz Mátyás 0, valamint Telekes Flórián 1, Sultisz Péter 1, Ifj Telekes Flórián 1, Tordai János 1, Telekes Flórián-Sultisz Péter 1, és Ifj Telekes Flórián-Tordai János 0,

Pegazus-Andornaktálya II. – BADISZ VSE I. 6:12
Győztek: Horváth Zsolt 3, Perge Attila 2, Kovács István 1, Lendvay Albert 0, Horváth Zsolt-Perge Attila 0, Kovács István-Lendvay Albert 0 valamint Vankó Máté 4, Bander Attila 3, Gyenes Gyula 2,  Márta Zoltán 1, Bander Attila-Gyenes Gyula 1, és Vankó Máté-Márta Zoltán 1,

Gyöngyöspatai SzE I. – Karácsond NKH SE I 13:5
Győztek: Pethő Róbert 3, Vályogos Imre 3, Dániel Gábor 4, Győri Levente 2, Pethő Róbert-Vályogos Imre 1, és Dániel Gábor-Győri Levente 0, valamint Papp István 2, Molnár Bálint 1, Tiffinger Tamás 1, Molnár Dániel 0,   Tiffinger Tamás-Molnár Dániel 1, és Papp István- Molnár Bálint 0,

Bátonyterenye VASK – Lőrinci AC I. 5:13
Győztek: Bulla Norbert 4, Bencsik Imre 1, Kormos Ottó 0,  Kormos Ottó-Bencsik Imre 0, Bulla Norbert-x 0, valamint Kőrösi Gábor 3, dr Tarsoly Dániel 3, Kis Zsolt 3, Nagy József 2, Kőrösi Gábor-dr Tarsoly Dániel 1 és Kis Zsolt-Nagy József 1,

Füzesabonyi SC II. – Mátraszelei ASE 4:14
Győztek: Hidvégi Viktor 2, Sztakó István 1, Kaló István 1, Tóth Szilárd 0, Hidvégi Viktor-Sztakó István 0, és Kaló István-Tóth Szilárd 0, valamint Baráth Kornél 4, Králik Zsolt 3, Baksa Vilmos 3, Molnár Lajos 1/(2), Zsíros László 1/(2)

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Tiszaújvárosi SC – Füzesabonyi SC I. 12:6
Győztek: Temesvári László 3, Virág István 3, Gulyás László 2, Vécsei Péter 2, Gulyás László-Temesvári László 1, Vécsei Péter-Virág István 1, valamint Lövey Ádám 4, Csapó Dániel 2, Petővári Attila 0, Csapó Dániel-Petővári Attila 0, és Lövey Ádám-x 0,

Ózd Városi SE – Kömlő SC I. 11:7
Győztek: Oláh Krisztián 4, Bakos János 3, Fükő Zoltán 2, Ádám Antal dr. 1, Fükő Zoltán-Oláh Krisztián 1, és Bakos János-Ádám Antal dr. 0, valamint Palla Miklós 3, Burai János 2, Bukta Zoltán 1, Csikós Csaba László 0, Bukta Zoltán-Palla Miklós 1, és Burai János- Csikós Csaba László 0,

Egri VSI Pálosi AK II. – Miskolci Egyetemi AFC II. 18:0
Győztek: A vendég csapat nem jelent meg. A MEAFC II. csapata betegségek miatt nem tudott kiállni, erről értesítették az ellenfelet és a versenybíróságot!

Donic Heves megyei CSB I. osztály:

Mátra SE – Egri VSI Pálosi AK III. 5:13
Győztek: Nagy Zsolt 3,  Perczel Zoltán 2, Csadó László 0, Szabó József 0, Nagy Zsolt-Csadó László 0, és Perczel Zoltán-Szabó József 0, valamint Lamport Mátyás 4, Tripa Alexandra 3,  Bánkuti Gábor 2, Hidvégi Gábor Miklós 2, Bánkuti Gábor-Hidvégi Gábor Miklós 1, és Tripa Alexandra-Lamport Mátyás 1,

Pétervására SE I. – Lőrinci AC II. 3:15
Győztek: Kívés Gábor 1, Braun Péter 1, Kívés Boldizsár 0, Szabó Károly 0/(2), Gál József 0/(2), Gál József-Kívés Gábor 1, és Braun Péter-Kívés Boldizsár 0, valamint Balog Attila 4, Győri Károly 4, Filkor Ágoston 4, Molnár Béla 2, Balog Attila-Győri Károly 1, és Filkor Ágoston-Molnár Béla 0,

Hatvani ASE II. – Besenyőtelek
Győztek:

Kömlő SC II. – Visontai ASE I. 5:13
Győztek: Halkó Sándor 2, Balázs Tibor 2, Vass László 1, Jurányi István 0/(3), Himer Gyula 0/(1), Halkó Sándor-Vass László 0 és Balázs Tibor-Jurányi István 0 valamint Szőlősi Sándor 4, Bánszki Ferenc 4, Novák Péter 2, Dr Herczeg Béla 1, Bánszki Ferenc-Novák Péter 1 és Dr Herczeg Béla-Szőlősi Sándor 1,

Donic Heves megyei CSB II. osztály:

Pegazus Andornaktálya SE III. – Maklár SE 13:5
Győztek: Szeredi Zoltán 4, Botka László 4, Szilágyi Róbert 3, Juon Árpád 2, Szeredi Zoltán-Szilágyi Róbert 1 és Botka László-Juon Árpád 0 valamint Milei Mikes 2, Tóth László 1, Gál László 1,  Zakar Zoltán 0, Milei Mikes-Gál László 1 és Tóth László-Zachar Zoltán 0,

Hatvani ASE III. – Füzesabonyi SC III. 10:8
Győztek: Valakovics Bálint 3, Sághy Antal 3, Gazsúr Domonkos 2, Dobai Antal 1, Dobai Antal-Sághy Antal 1 és Gazsúr Domonkos-Valakovics Bálint 1, valamint ifj Molnár Zoltán 4, Birkás Balázs 2, Szeghalmi Zoltán 1, ifj Molnár Zoltán-Szeghalmi Zoltán 1, Birkás Balázs-x Füzesabony 3 fővel állt ki.

Gyöngyöspatai SzE III. – Hatvani Lokomotív-Szabó József SE 9:9
Győztek: Dr Kenéz Tamás 3, Leép Csaba 2, Dániel János 2, Szerző Oszkár 1, Dr Kenéz Tamás-Szerző Oszkár 1 és Dániel János-Leép Csaba 0 valamint Pál Attila 4, Pál Balázs 3, Pál Zoltán 1, Turmezei Bernadett 0, Pál Balázs-Turmezei Bernadett 1 és Pál Attila-Pál Zoltán 0,

Gyöngyöspatai SzE II. – Karácsond NKH SE II. 6:12
Győztek: Csupek Andrej 2, Gressai Ákos 2, Dr Erstey Róbert 2, Kerekes Tamás 0/(3), Balogh Tibor 0/(1), Balogh Tibor-Csupek Andrej 0 és Dr Erstey Róbert-Kerekes Tamás 0, valamint Szabó Ottó 3, Füleki Péter 3, Jáger József 2, Fehér József 2/(3), Vörös Gyula 0/(1), Jáger József-Fehér József 1, és Szabó Ottó-Füleki Péter 1,

Donic Heves megyei CSB III. osztály:

Pegazus Andornaktálya SE IV. – Vámosgyörk SE 10:8
Győztek: Susán Zoltán 2, Peti Imre 2, Váradi Attila 2, Kis Miklós 2, Susán Zoltán-Peti Imre 1, és Váradi Attila-Kis Miklós 1, valamint Pacsai János 4, Sztankaninecz István 4, Szabó Tamás 0, Nagy József 0/(1), Török József 0/(3), Pacsai János-Török József 0, és Nagy József-Sztankaninecz István 0,

Egri VSI Pálosi AK IV. – Lőrinci AC III. 6:12
Győztek: Kovács György 4, Orosz Illés 2, Kovács karina 0, Mezei Botond 0, Kovács György-Kovács Karina 0, Orosz Illés-Mezei Botond 0, valamint Molnár Zoltán 3, Nagy Béla 3, Kis Bence 2, Vári Árpád 2, Molnár Zoltán-Vári Árpád 1 és Kis Bence-Nagy Béla 1,

Gyöngyöstarján SE – Pétervására SE II. 16:2
Győztek: Bagi Kata 4, Bóka Zoltán 4, Bibor András 3, Racskó László 3, Bóka Zoltán-Bagi Kata 1 és Bibor András-Racskó László 1, valamint Kladiva István 2, Bognár László 0, Kinyó Róbert 0, Danó Aladár 0, Kladiva István- Kinyó Róbert 0 és Danó Aladár-Bognár László 0,

Visontai ASE II. – Karácsond NKH SE III. 10:8
Győztek: Grócz Gábor 3, Herczeg Tamás 3, Józsa Tamás 1, Szürszabó Gusztáv 1,  Herczeg Tamás-Józsa Tamás 1, és Grócz Gábor-Szürszabó Gusztáv 1, valamint Nagy Tamás 3, Lőrincz Róbert 3, Hliva Róbert 2, Tóth Tibor 0, Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 0, és Hliva Róbert-Tóth Tibor 0,

Hétvégi eredmények: március 23-24

Férfi NB I Keleti csoport:

Félegyházi ASI – Egri VSI Pálosi AK I. 14:0
Győztek: A vendég csapat nem jelent meg.

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:

Eurokapu SE – Pegazus-Andornaktálya I. 11:7
Győztek: Fodor Zoltán 3, Gerlai Dániel 3, Nagy Róbert 3, Fehér Zsolt 1, Fodor Zoltán-Gerlai Dániel 1, és Nagy Róbert-Fehér Zsolt 0, valamint  Tóth Gergely 4, Horváth Zsolt 1, Penderik Gábor 1, Lipusz Péter 0, Penderik Gábor-Lipusz Péter 1, és Tóth Gergely-Horváth Zsolt 0,

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Lőrinci AC I. – BADISZ VSE I.
Győztek:

Karácsond NKH SE I. – Bátonyterenye VASK 10:8
Győztek: Tiffinger Tamás 3, Molnár Bálint 2, Papp István 2, Molnár Dániel 2, Molnár Bálint-Papp István 1, és Tiffinger Tamás-Molnár Dániel 0, valamint Bulla Norbert 4,  Gebúr Norbert 2, Bencsik Imre 1, Kormos Ottó 0, Bulla Norbert-Bencsik Imre 1, és Gebúr Norbert-Kormos Ottó 0,

Hatvani ASE I. – Füzesabonyi SC II. 14:4
Győztek:

Mátraszelei ASE – Gyöngyöspatai SzE I. 7–.11
Győztek:

SZERVA ASE Szécsény III. – Pegazus-Andornaktálya II. 15:3
Győztek:

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Debrecen ASE – Egri VSI Pálosi AK II. 6:12
Győztek: Rózsa Tamás 3, Raics Tamás 2, Karácsonyi Szabolcs 0/(2), Lakatos Csaba dr 0/(2), Kálmán Márton Dr 0, Lakatos Csaba dr-Karácsonyi Szabolcs 0, Raics Tamás-Rózsa Tamás 1, valamint Banok Tamás 4, Nagy Ádám 3, Gál Szabolcs 2, Mohácsi Péter 2, Banok-Tamás-Gál Szabolcs 1 és Nagy Ádám 0,

Füzesabonyi SC I. – Ózd Városi SE 7:11
Győztek:

Kömlő SC I. – Szerencs Városi SE II. 7:11
Győztek:

Donic Heves megyei CSB I. osztály:

Egri VSI Pálosi AK III. – Pétervására SE I. 12:6
Győztek: Hidvégi Gábor Miklós 3, Bánkuti Gábor 3, Tripa Alexandra 3, Lamport Mátyás 2, Hidvégi Gábor Miklós-Bánkuti Gábor 1, és Tripa Alexandra-Lamport Mátyás 0, valamint Gál József 2, Kívés Gábor 2, Kívés Boldizsár 1, Braun Péter 0, Gál József-Kívés Gábor 1, és Kívés Boldizsár-Braun Péter 0,

Lőrinci AC II. – Mátra SE 9:9
Győztek: Győri Károly 3, Balog Attila 2, Filkor Ágoston 1, Molnár Béla 2, Győri Károly-Balog Attila 1, és Filkor Ágoston-Molnár Béla 0, valamint Szabó József 3, Perczel Zoltán 2, Nagy Zsolt 3, Szabó József-Perczel Zoltán 1,és Nagy Zsolt-x 0,

Besenyőtelek SC – Visontai ASE I.
Győztek:
Kömlő SC II. – Hatvani ASE II.
Győztek:
Visontai ASE I. – Pétervására SE I.
Győztek:
Hatvani ASE II. – Mátra SE
Győztek:

Donic Heves megyei CSB II. osztály:

Maklár SE – Hatvani ASE III. 5:13
Győztek: Tóth László 3, Gál László 1/(2), Tuza József 0, Zachar Zoltán 0, Dr Galler Gábor 0/(2), Tóth László-Zachar Zoltán 1, és Gál László-Tuza József 0, valamint Sághy Antal 4, Valakovics Bálint 3, Gazsúr Domonkos 3, Dobai Antal 2, Gazsúr Domonkos-Valakovics Bálint 1 és Sághy Antal-Dobai Antal 0,

Füzesabonyi SC III. – Pegazus Andornaktálya SE III. 4:14
Győztek: ifj Molnár Zoltán 4, Birkás Balázs 0,  Ferencz András 0, Id Molnár Zoltán 0/(2), Szeghalmi Zolzán 0/(2), Ifj Molnár Zoltán-Ferencz András 0, és Szeghalmi Zoltán-Birkás Balázs 0 valamint Szeredi Zoltán 3, Bottka László 3, Juon Árpád 3, Judák Endre 3, Szeredi Zoltán-Bottka László 1 és Juon Árpád-Judák Endre 1,

Hatvani Lokomotív-Szabó József SE – Gyöngyöspatai SzE II. 6:12
Győztek: Pál Attila 3, Pál Balázs 3, Turmezei Bernadett 0, Pál Zoltán 0, Pál Attila-Pál Zoltán 0 és Turmezei Bernadett-Pál Balázs 0 valamint Csupek Andrej 4, Gressai Ákos 2, Dr Ertsey Róbert 2 Kerekes Tamás 2, Dr Ertsey Róbert-Kerekes Tamás 1 és Gressai Ákos-Csupek Andrej 1

Gyöngyöspatai SzE III. – Karácsond NKH SE II. 5:13
Győztek: Dr Kenéz Tamás 2, Dániel János 1, Leép Csaba 1, Szerző Oszkár 1, Dániel János-Leép Csaba 0 és Szerző Oszkár-Dr Kenéz Tamás 0 valamint Szabó Ottó 4, Füleki Péter 4, Jáger József 3, Vörös Gyula 0, Szabó Ottó-Füleki Péter 1 és Vörös Gyula-Jáger József 1,

Donic Heves megyei CSB III. osztály:

Vámosgyörk SE – Egri VSI Pálosi AK IV. 10:8
Győztek: Pacsai János 3, Sztankaninecz István 3, Nagy József 2, Szabó Tamás 1, Pacsai János-Sztankaninecz István 1 és Nagy József-Szabó Tamás 0, valamint Kovács György 4, Orosz Illés 2, Mezei Botond 1, Kovács karina 0, Kovács karina-Kovács György 1 és Orosz Illés-Mezei Botond 0,

Lőrinci AC III. – Pegazus Andornaktálya SE IV. 18:0
Győztek: Az Andornaktálya SE IV csapata nem állt ki a mérkőzésen.

Pétervására SE II. – Visontai ASE II. 4:14
Győztek: Nagy Szilvia 1, Kladiva István 1, Danó Aladár 1, Túró Róbert 1, Hosszú Kálmán-Danó Aladár 0, Nagy Szilvia-Kladiva István 0, valamint Herczeg Tamás 4, Józsa Tamás 4, Grócz Gábor 4, Tóth Ádám 0, valamint Herczeg Tamás-Józsa Tamás 1 és Grócz Gábor-Tóth Ádám 1,

Karácsond NKH SE III. – Gyöngyöstarján SE  10:8
Győztek: Hliva Róbert 4, Lőrincz Róbert 2, Nagy Tamás 1, Tóth Tibor 1, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1 és Nagy Tamás-Lőrincz Róbert 1 valamint Bóka Zoltán 3, Bagi Kata 3, Racskó László 1, Varga Lajos 1, Bóka Zoltán-Bagi Kata 0 és Racskó László-Varga Lajos 0,

XII. Szerencs Város Kupa április 7-én

Idén immár tizenkettedik alkalommal kerül megrendezésre a Szerencs Város Kupa nemzetközi asztalitenisz verseny, amelyen másodosztályú és harmadosztályú férfi egyes, illetve páros, valamint újonc egyes kategóriákban állhatnak asztalhoz a résztvevők. Nevezni 2019. április 5-ig lehet, minden további részletet az alábbi versenykiírásban találtok:

XII. Szerencs Város Kupa versenykiírás

Hétvégi eredmények: március 09-10

Donic Heves megyei CSB II. osztály:

Gyöngyöspatai SzE II. – Hatvani ASE III. 12:6
Győztek: Csupek Andrej 3, Dr Ertsey Róbert 3, Gressai Ákos 2, Balogh Tibor 2, Csupek Andrej-Balogh Tibor 1, és Dr Ersey Róbert-Gressai Ákos 1, valamint Valakovics Bálint 3, Sághy Antal 2, Gazsúr Domonkos 1, Dobai Antal 0, Sághy Antal-Dobai Antal 0, és Gazsúr Domonkos-Valakovics Bálint 0,

Pegazus Andornaktálya SE III. – Gyöngyöspatai SzE III. 12:6
Győztek: Bottka László 4, Szeredi Zoltán 3, Juon Árpád 3,Szilágyi Róbert 0, Bottka László-Juon Árpád 1 és Szeredi Zoltán-Szilágyi Róbert 1 valamint Dr Kenéz Tamás 3, Szerző Oszkár 1, Dániel János 1, Leép Csaba 1, Dániel János-Leép Csaba 0 és Dr Kenéz Tamás-Szerző Oszkár 0,

Hatvani Lokomotív-Szabó József SE – Maklár SE 14:4
Győztek: Pál Attila 4, Pál Balázs 3, Túrmezei Bernadett 3, Pál Zoltán 3, Pál Bence-Pál Balázs 0, és Pál Zoltán-Pál Attila 1 valamint Tóth László 3, Zachar Zoltán 0, Milei Mikes 0, Tóth László-Zachar Zoltán 1 és Milei Mikes-x 0,

Karácsond NKH SE II. – Füzesabonyi SC III. 11:7
Győztek: Szabó Ottó 4, Jáger József 3, Füleki Péter 2, Vörös Gyula 1, Szabó Ottó-Füleki Péter 1 és Jáger József-Vörös Gyula 0, valamint Ifj Molnár Zoltán 3, Ferencz András 2, Birkás Balázs 1/(2), Szeghalmi Zoltán 0, Id Molnár Zoltán 0/(2), Ferencz András-Ifj Molnár Zoltán 1 és Birkás Balázs-Szeghalni Zoltán 0,

Napolt mérkőzés, lejátszva: 2019.03.07.

Hatvani ASE III.- Gyöngyöspatai SzE III. 11:7
Győztek: Sághy Antal 4,Valakovics Bálint 3, Gazsúr Domonkos 2, Dobai Antal 0, Valakovics Bálint-Gazsúr Domonkos 1, és Sághy Antal-Dobai Antal 1, valamint Dr Kenéz Tamás 3, Szerző Oszkár 2, Leép Csaba 1, Dániel János 1, Dr Kenéz Tamás-Szerző Oszkár 0, és Leép Csaba-Dániel János 0,

 

Donic Heves megyei CSB III. osztály:

Visontai ASE II. – Egri VSI Pálosi AK IV. 10:8
Győztek: Dr Szűrszabó Gusztáv 3, Herczeg Tamás 3, Józsa Tamás 2, Grócz Gábor 1/(1), Grócz Bálint 0/(3), Herczeg Tamás-Józsa Tamás 1, és Grócz Levente-Grócz Bálint 0, valamint Kovács György 4, Orosz Illés 2, Kovács Karina 1, Mezei Botond 0, Kovács Karina-Kovács György 0 és Mezei Botond-Orosz Illés 0,

Pegazus Andornaktálya SE IV. – Gyöngyöstarján SE  7:11
Győztek: Susán Zoltán 2, Váradi Attila 2, Peti Imre 1, Kis Miklós 1, Kis Miklós-Váradi Attila 1, Peti Imre-Susán Zoltán 0, illetve Bóka Zoltán 4, Bagi Kata 4, Racskó László 2, Bíbor András 0/(3), Király Bernadett 0/(1), Bóka Zoltán-Bagi Kata 1, Racskó László-Bibor András 0

Pétervására SE II. – Vámosgyörk SE 9:9
Győztek: Kladiva István 3, Nagy Szilvia 2, Túró Róbert 2, Kinyó Róbert 2/(3), Bodnár László 0/(1), Hosszú Kálmán-Danó Aladár 0 és Nagy Szilvia-Kladiva István 0, valamint Pacsai János 4, Sztankaninecz István 3, Nagy József 0, Szabó Tamás 0/(2), Török József 0/(2) valamint Pacsai János-Török József 1 és Sztankaninecz István-Nagy József 1,

Karácsond NKH SE III. – Lőrinci AC III. 14:4
Győztek: Hliva Róbert 4, Lőrincz Róbert 3, Nagy Tamás 3, Tóth Tibor 2, Hliva Róbert-Tóth Tibor 1, és Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 1, valamint Molnár Zoltán 3, Nagy Béla 1, Rigó Róbert 0, Vári Árpád 0, Nagy Béla-Rigó Róbert 0 és Molnár Zoltán-Vári Árpád 0,

Elhunyt Fehér Tibor sporttársunk

Életének 70. évében, elhunyt Fehér Tibor sporttársunk, aki az idei szezonban a Vámosgyörk SE játékosa volt. A Heves Megyei Asztalitenisz Szövetség és a megyei asztalitenisz társadalom nevében őszinte részvétünket fejezzük ki Tibor családjának és szeretteinek.

Fehér Tibor temetésével kapcsolatos információkat később tudatjuk a sporttársakkal.

A Szövetség vezetősége kéri a sporttársakat, hogy a 12. fordulóban 1 perces néma főhajtással búcsúzzunk Fehér Tibortól.

A temetés 2019 március 19.-én 12.00 órakor a Gyöngyös Bene úton található Felsővárosi temetőben lesz.

Az özvegy kérése, hogy aki részt kíván venni a temetésen 1 szál virággal érkezzen, mivel urnafalas temetés lesz.

Hétvégi eredmények: február 23-24

Férfi NB I Keleti csoport:

Egri VSI Pálosi AK I. – DVTK Sport Kft. I. 10:4
Győztek: Jóna András 3, Kovács Gábor 2, Pálosi Balázs 2, Nagy Balázs 0(/2), Bedő Norbert 1(/3) Jóna András-Kovács Gábor 1, és Pálosi Balázs-Nagy Balázs 1, valamint   Bari Csaba 2, Doros Szilárd 1, Fehér Orsolya Ágota 1, Kővári Balázs 0, Bari Csaba-Doros Szilárd 0 és Fehér Orsolya Ágota-Kővári Balázs 0

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:

Pegazus-Andornaktálya I. – Miskolci Egyetemi AFC I. 11:7
Győztek: Tóth Gergely 4, Penderik Gábor 3, Horváth Zsolt 2, Gönczi Gábor 1,  Lipusz Péter-Penderik Gábor 1, és Gönczi Gábor-Tóth Gergely 0, valamint Bodnár József 3, Sztupák Zoltán 2, Molnár János 1, Mészáros Attila 0(/1), Tóth Tamás 0(/3), Bodnár József-Sztupák Zoltán 1, és  Mészáros Attila-Tóth Tamás 0

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Gyöngyöspatai SzE I. – Hatvani ASE I. 18:0
A vendég csapat nem jelent meg.

BADISZ VSE I. – Karácsond NKH SE I. 18:0
Győztek: A vendég csapat betegség miatt nem tudott kiállni.

Pegazus-Andornaktálya II. – Lőrinci AC I. 0:18
Győztek: Perge Attila 0, Lendvay Albert 0, Kovács István 0, Lendvay Albert-Perge Attila 0, valamint Kis Zsolt 4, Kőrösi Gábor 4, Nagy József 4, dr. Tarsoly Dániel  4, dr. Tarsoly Dániel-Kőrösi Gábor 1 és Kis Zsolt-Nagy József 1

Füzesabonyi SC II. – SZERVA ASE Szécsény III. 3:15
Győztek: Hidvégi Viktor 1, Sztakó István 1, Kaló István 1, Tóth Szilárd 0, Hidvégi Viktor-Sztakó István 0, és Kaló István-Tóth Szilárd 0, valamint Oravecz Ferenc 4, Salamon István 4, Harik Ferenc dr 4, Kuris Kitti 1,  Oravecz Ferenc-Salamon István 1, és Harik Ferenc dr- Kuris Kitti 1,

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Szerencs Városi SE II. – Füzesabonyi SC I. 11:7
Győztek: Li Hongyang 4, Köllő Ábel 3, Köllő András 2, Zeller Gábor 1, Köllő András-Li Hongyang 1, és Köllő Ábel-Zeller Gábor 0, valamint Lövey Ádám 3, Csapó Dániel 2, Lengyel Lehel 1(/3), Fekete Barbara 0, Petővári Attila 0(/1), Csapó Dániel-Petővári Attila 1 és Lengyel Lehel-Lövey Ádám 0

Szabadnapos: Egri VSI Pálosi AK II. és Kömlő SC I.

Donic Heves megyei CSB I. osztály:

Hatvani ASE II. – Pétervására SE I. ?
Győztek:

Mátra SE – Besenyőtelek SC ?
Győztek:

Egri VSI Pálosi AK III. – Kömlő SC II. 16:2
Győztek: Bánkuti Gábor 4, Révészné Beniczky Magdolna 4, Tripa Alexandra 4, Hidvégi Gábor Miklós 3, Bánkuti Gábor-Révészné Beniczky Magdolna 1, és Tripa Alexandra-Hidvégi Gábor Miklós 0, valamint Kalmár Péter 1, Balázs Tibor 0, Vass László 0, Himer Gyula 0, Kalmár Péter-Halkó Sándor 1, és Balázs Tibor -Jurányi István 0,

Lőrinci AC II. – Visontai ASE I. 6:12
Győztek:

Donic Heves megyei CSB II. osztály:

Hatvani ASE III. – Gyöngyöspatai SzE III. napolás alatt!
Győztek: Balog Attila 3, Győri Károly 3, Filkor Ágoston 0, Molnár Zoltán 0, Balog Attila-Győri Károly 0, és Filkor Ágoston-Molnár Zoltán 0, valamint  Safranka Róbert 3, Bánszki Ferenc 3, Herczeg Béla Dr. 2, Novák Péter 2, Herczeg Béla Dr.-Safranka Róbert 1, és Bánszki Ferenc-Novák Péter 1,

Hatvani Lok.-Szabó József SE – Pegazus Andornaktálya SE III. 6:12
Győztek: Pál Attila 3, Pál Balázs 2, Pál Zoltán 0, Túrmezei Bernadett 0, Pál Attila-Pál Zoltán 1, és Pál Balázs-Túrmezei Bernadett 0,valamint Szeredi Zoltán 4, Botka László 3, Juon Árpád 2, Tóth Zoltán 2, Botka László-Juon Árpád 1 és Szeredi Zoltán-Tóth Zoltán 0

Maklár SE – Karácsond NKH SE II. 8:10
Győztek: Tóth László 4, Galler Gábor 1, Sebők Bence 1, Tuza József 0(/2), Gál László 1(/2), Tóth László-Gál László 1 és Galler Gábor-Tuza József 0, valamint Füleki Péter 3, Jáger József 3, Szabó Ottó 3,  Vörös Gyula 0, Füleki Péter-Szabó Ottó 1 és Jáger József -Vörös Gyula 0

Füzesabonyi SC III. – Gyöngyöspatai SzE II. 11:7
Győztek: Ferencz András 3, ifj. Molnár Zoltán 3, Szeghalmi Zoltán 3, Birkás Balázs 0, Birkás Balázs-Szeghalmi Zoltán 1 és Ferencz András-ifj. Molnár Zoltán 0, valamint Csupek Andrej 3, Balogh Tibor 2, Dr Ertsey Róbert 1, Kerekes Tamás 0, Balogh Tibor-Csupek Andrej 1 és Dr Ertsey Róbert-Kerekes Tamás 0

Donic Heves megyei CSB III. osztály: 

Egri VSI Pálosi AK IV. – Gyöngyöstarján SE 7:11
Győztek: Bogdán Vilmos 4, Kovács Karina 1, Mezei Botond 1, Halmos Anna 0, Bogdán Vilmos-Mezei Botond 1, és Halmos Anna-Kovács Karina, valamint Bagi Kata 3, Bíbor András 3, Bóka Zoltán 2, Varga Lajos 2(/2), Racskó László 0(/2), Bagi Kata-Bóka Zoltán 1 és Bíbor András-Racskó László 0

Pétervására SE II. – Pegazus Andornaktálya SE IV. 6:12
Győztek: Kladiva István 3, Suha Krisztián 1/(1), Kinyó Róbert 1, Hosszú Kálmán 1/(3), Kínyó Róbert-Suha Krisztián 0 és Hosszú Kálmán-Bodnár László 0 valamint Kiss Miklós 3, Váradi Attila 3, Susán Zoltán 3, Peti Imre 1, Susán Zoltán-Peti Imre 1, és Kiss Miklós-Váradi Attila 1,

Vámosgyörk SE – Karácsond NKH SE III. 14:4
Győztek: Sztankaninecz István 4, Pacsai János 3, Varga Tamás 3, Fehér Tibor 2(/3) Szabó Tamás 0(/1), Fehér Tibor-Sztankaninecz István 1 és Pacsai János -Varga Tamás 1, valamint Hliva Róbert 2, Lőrincz Róbert 1, Nagy Tamás 1, Tóth Tibor 0, Hliva Róbert-Tóth Tibor 0 és Lőrincz Róbert-Nagy Tamás 0

Lőrinci AC III. – Visontai ASE II. 4:14
Győztek: Kis Bence 3, Vári Árpád 1, Rigó Róbert 0, Nagy Béla 0, Kis Bence-Nagy Béla 0 és Rigó Róbert-Vári Árpád 0, valamint Grócz Gábor 3, Herczeg Tamás 3, Józsa Tamás 3,  dr. Szűrszabó Gusztáv 3,  Grócz Gábor-Szűrszabó Gusztáv 1 és Herczeg Tamás-Józsa Tamás 1