Hétvégi eredmények: november 24-25.

Férfi NB I Keleti csoport:
Egri VSI Pálosi AK I. – BVSC-Zugló II. 11:3
Győztek: Pálosi Balázs 4, Bedő Norbert 1/(3), Kovács Gábor 3/(3), Jóna András 2/(2), Pálosi Balázs-Bedő Norbert 1, és Kovács Gábor- Jóna András 0, valamint Pálos Péter 0/(2), Csonka András 1/(3),Pálfy János Jakab 1/(3), Pálos Péter-Csonka András 1, és Pálfy János Jakab-x, 0,

Férfi NB II Észak-Keleti csoport:
Pegazus-Andornaktálya I. – Szerencs Városi SE I. 3:15
Győztek: Tóth Gergely 1, Penderik Gábor 1, Lipusz Péter 0, Gönczi Gábor 0, Penderik Gábor-Lipusz Péter 1, és Tóth Gergely-Gönczi Gábor 0, valamint Lehoczki Gábor 4, Stadler Tamás 4, Macsuga József 4, Korály Tibor 1, Lehoczki Gábor-Korály Tibor 1, és Stadler Tamás-Macsuga József  0, 

Férfi NB III Észak-Magyarország “A” csoport:

Füzesabonyi SC II. – Karácsond NKH SE I. 5:13
Győztek: Hidvégi Viktor 2, Tóth László Géza 2, Tóth Szilárd 1, Sztakó István 0, Hidvégi Viktor-Tóth László Géza 0, Sztakó István-Tóth Szilárd 0, valamint Sándor László 4, Molnár Bálint 3, Molnár Dániel 2, Tiffinger Tamás 2, Molnár Dániel-Tiffinger Tamás 1 és Molnár Bálint Sándor László 1, 

Gyöngyöspatai SzE I. – Lőrinci AC I 6:12
Győztek: Dániel Gábor 3, Vályogos Imre 2, Győri Levente 0, Pethő Róbert 0, Dániel Gábor-Győri Levente 1, és Pethő Róbert-Vályogos Imre 0, valamint Kiss Szabolcs 4, Tarsoly Dániel dr. 3, Nagy József 2, Kis Zsolt 2,  Tarsoly Dániel dr.,-Kiss Szabolcs 1, és Nagy József-Kis Zsolt 0,  

Pegazus-Andornaktálya II. – Hatvani ASE I. 15:3
Győztek: Horváth Zsolt 4, Pataki Gábor 4, Perge Attila 3, Kovács István 3, Horváth Zsolt-Lendvay Albert 1, és Pataki Gábor-Perge Attila 0, valamint Balla Attila 2, Tordai János 0, Sultisz Péter 0, Telekes Flórián ifj. 0,Balla Attila-Tordai János 1, és Sultisz Péter-Telekes Flórián ifj.0, 

Férfi NB III Észak-Magyarország “B” csoport:

Egri VSI Pálosi AK II. – Füzesabonyi SC I. 16:2
Győztek: Banok Tamás 4, Nagy Ádám 4, Gál Szabolcs 3, Mohácsi Péter 3, Gál Szabolcs-Banok Tamás 1, és Mohácsi Péter-Nagy Ádám 1, valamint Lövey Ádám 1, Csapó Dániel 1, Petővári Attila 0,  Lövey Ádám – 0, Csapó Dániel-Petővári Attila 0,
Füzesabony csapata 3 fővel állt ki.

Tiszaújvárosi SC – Kömlő SC I. 12:6
Győztek: Temesvári László 4, Fónagy-Árva Péter 3, Gulyás László 2, Virág István 2/(2), Vécsei Péter 0/(2), Temesvári László-Gulyás László 1, és Virág István-Fónagy-Árva Péter 0, valamint Burai János 3, Bukta Zoltán 1, Palla Miklós 1, Csikós Csaba László 0, Bukta Zoltán-Palla Miklós 1, és Csikós Csaba László-Burai János 0,
Tiszaújváros kérésére, közös megegyezéssel előrehozva! 2018-11-17

Heves megyei CSB I. osztály:

Pétervására SE I. – Egri VSI Pálosi AK III. 10:8
Győztek: Braun Péter 3, Szabó Károly 3, Gál József 2, Kívés Gábor 0, Gál József-Kívés Gábor 1, és Braun Péter-Szabó Károly 1, valamint Bánkuti Gábor 4, Tripa Alexandra 2, Lamport Mátyás 1, Hidvégi Gábor Miklós 1, Lamport Mátyás-Tripa Alexandra 0, és Bánkuti Gábor-Hidvégi Gábor Miklós 0,

Mátra SE – Lőrinci AC II. 10:8
Győztek: Perczel Zoltán 4, Szabó József 3, Nagy Zsolt 2, Csadó László 0/(3), Dózsa Ferenc 0/(1),  Perczel Zoltán-Szabó József 1, és Nagy Zsolt-Dózsa Ferenc 0, valamint Balog Attila 3, Győri Károly 2, Herle István 1, Molnár Béla 1, Herle István-Molnár Béla 1, és Balog Attila-Győri Károly 0, 

Visontai ASE I. – Besenyőtelek SC 15:3
Győztek: Bánszki Ferenc 4, Dr Herczeg Béla 4, Safranka Róbert 3, Novár Péter 3, Bánszki Ferenc-Novák Péter 1, és Dr Herczeg Béla-Safranka Róbert 0, valamint Takács László, 2, Halkó Gergő 0, Csapó Pál 0, Lassú Tibor 0, Takács László-Lassú Tibor 1, és Halkó Gergő-Csapó Pál 0,

Hatvani ASE II. – Kömlő SC II. 8:10
Győztek: Ócsai Gábor 3, Záhonyi György 2, Hatvani Gábor 2, Salamon Ferenc 1, Záhonyi György-Salamon Ferenc 0, és Ócsai Gábor-Hatvani Gábor 0, valamint Kalmár Péter 3, Halkó Sándor 3, Balázs Tibor 2, Jurányi István 0, Balázs Tibor-Himer Gyula 1, és Halkó Sándor-Kalmár Péter 1,

Heves megyei CSB II. osztály:

Hatvani ASE III. – Maklár SE 14:4
Győztek: Valakovics Bálint 4, Sághy Antal 3, Gazsúr Domonkos 3, Dobai Antal 2, Valakovics Bálint-Gazsúr Domonkos 1, és Sághy Antal-Dobai Antal 1, valamint Tóth László 3, Milei Mikes 1, Dobi István 0, Zakhar Zoltán 0, Tóth László-Dobi István 0, és Milei Mikes-Zachar Zoltán 0,
HASE kérésére szombat 10.00

Pegazus Andornaktálya SE III. – Füzesabonyi SC III. 13:5
Győztek: Judák Endre 4, Szeredi Zoltán 3, Juón Árpád 2/(2), Botka László 2, Szilágyi Róbert 1/(2), Botka László-Juón Árpád 1, és Judák Endre-Tóth Zoltán 0, valamint Ifj Molnár Zoltán 3, Ferencz András 1, Birkás Balázs 0, Szeghalmi Zoltán 0/(2), Id Molnár Zoltán 0/(2), Ferencz András-ifj Molnár Zoltán 1, és Szeghalmi Zoltán-Id Molnár Zoltán 0,

Gyöngyöspatai SzE II. – Hatvani Lokomotív-Szabó József SE 8:10
Győztek: Csupek Andrej 3, Gressai Ákos 2, Lévai József 1, dr. Ertsey Róbert 1, Csupek Andrej-Kerekes Tamás 1 és Balogh Tibor-dr Ertsey Róbert 0, valamint Pál  Balázs 4, Pál Attila 3, Túrmezei Bernadett 2, Pál Zoltán 0, Túrmezei Bernadett-Pál Balázs 1, és Pál Attila-Pál Zoltán 0, 

Karácsond NKH SE II. – Gyöngyöspatai SzE III. 15:3
Győztek: Szabó Ottó 4, Füleki Péter 4, Jáger József 3, Vörös Gyula 2, Füleki Péter-Vörös Gyula 1, és Szabó Ottó-Jáger József 1, valamint Szerző Oszkár 2, Leép Csaba 1, Dániel János 0, Oláh Tamás 0, Szerző Oszkár-Leép Csaba 0, és Dániel János-Oláh Tamás 0,
Gyöngyöspata kérésére, közös megegyezéssel előbbre hozva pályaválasztói jog cserével! Karácsond, 2018.11.23. 18:00

Heves megyei CSB III. osztály:

Karácsond NKH SE III. – Gyöngyöstarján SE 13:5
Győztek: Hliva Róbert 4, Nagy Tamás 3, Tóth Tibor 2, Lőrincz Róbert 2, Fehér József-Tóth Tibor 1 és Nagy Tamás-Lőrincz Róbert 1, valamint Bóka Zoltán 2, Bagi Kata 1, Racskó László 1, Bíbor András 1/(2), Varga Lajos 0/(2), Racskó László-Bíbor András 0, és Bóka Zoltán-Bagi Kata 0,
Napolás miatt pályaválasztói jog felcserélve, Karácsond kérésére. 2018.11.23. 18:00

Egri VSI Pálosi AK IV. – Vámosgyörk SE 11:7
Győztek: Kovács György 4, Kovács Karina 2, Orosz Illés 2, Mezei Botond 2, Orosz Illés- Mezei Botond 1, és Kovács György-Kovács Karina 1, valamint Varga Tamás 3, Sztankaninecz István 3, Varga Gábor 0, Szabó Tamás 0, Sztankaninecz István-Varga Tamás 1, és Szabó Tamás-Varga Tamás 0, 

Pegazus Andornaktálya SE IV. – Lőrinci AC III. 8:10
Győztek: Makai Miklós 4, Kis Miklós 2, Tregova Zoltán 1, Peti Imre 0, Makai Miklós-Kis Miklós 1, és Tregova Zoltán-Peti Imre 0, valamint Molnár Zoltán 3, Kiss Bence 3, Nagy Béla 2/(3), Vári Árpád 1, Rigó Róbert 0/(1), Molnár Zoltán-Vári Árpád 1, és Kiss Bence-Nagy Béla 0,

Visontai ASE II. – Pétervására SE II. 12:6
Győztek: Herczeg Tamás 4, Józsa Tamás 3, Grócz Gábor 2, Tóth Ádám 1, Herczeg Tamás-Józsa Tamás 1, és Grócz Gábor-Tóth Ádám 1, valamint Suha Krisztián 3, Danó Aladár 1,/(2), Turó Róbert 1,/(2), Kladiva István 1, Kinyó Róbert 0, Suha Krisztián-Turó Róbert 0, és Kladiva István-Kinyó Róbert 0

Reklámok

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s